Yurtiçi Kargo 5 Gündür Kargom Teslim Edilmiyor!

Sevim B. |

İnternetten sipariş ettiğim ürünü 26 Şubat 2015 tarihinden bu yana, Yurtiçi Kargo tarafıma teslim etmedi. Üstelik kargo şubesi ve teslimat adresi yaklaşık 2 km olmasına rağmen müşteri hizmetleri zaman yetmediği için tarafıma teslim edilmediği bilgisini veriyor. 5 gündür kargom Yurtiçi Kargo Uncalı şubesinde bekletiliyor.

Üstelik uncalı şubesi telefonlarıma cevap vermiyor ve müşteri hizmetleri her aradığımda kargonun ertesi gün teslim bilgisini veriyor ama teslimat yapılmıyor. Müşteri hizmetlerine şikayet kaydı açtırıyorum ve sizi bugün arayacaklar, bugün teslim edilecek bilgisi veriliyor. Tarafıma dönüş bile yapılmıyor. Yurtiçi Kargo ve Yurtiçi kargonun Uncalı şubesinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevim B.
  03 Mart
  18:39

  Müşteri ilişkileri kargomun bugün teslim edileceğini bildirmiştir fakat kargo yine teslim edilmemiştir. Sanırım Yurtiçi Kargo kargomu kaybetti ki urunu teslim edemiyor. Tarafıma acil dönüş yapılmasını ve kargomun yarin teslim edilmesini rica ediyorum. Yurt içi kargoyu bir daha tercih etmeyeceğim, yurt içi kargodan ve uncali şubesinden şikayetçiyim. Kargomu teslim etmiyorlar

 • 03 Mart
  14:51

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri