13 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo 4 KM Uzağa Teslimat Yapamadılar!

4 km uzaklığa kargo teslimatı yapmayı istemiyorlar. Sebebi bu tarafa fazla servislerinin olmaması. genel müdürlük tarafından teslimat dışı bölgede olduğum söyleniyor. Yurtiçi kargoyla bu sorunu yüzlerce kez yaşadım. Neden? Neden? Neden? Tek sorum bu neden? İlgili şube Konya Mevlana şubesidir. Bireysel müşteri olarak kaydım bulunmakta. Böyle komik bir uzaklığın(4 km) servis ağı en gelişmiş olarak bilinen Yurtiçi kargo ile yaşanması çok garip.

Mehmet 94 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı27 Haziran 2013

  yurtiçi bana çok problem yaşattı. bugune kadar defalarca şikayetçi oldum. şimdi teşekkür etmek istiyorum. nacizane kabul ederseniz. konya mevlana subesi gelen kargo calısanlarından fatih beye ilgisi alakasından, işine verdigi önemden ötürü teşekkür ediyorum. o subede iş yapmayıp bir sürü sorun cıkaran insanın arasında fatih bey gibi ilgili müşteriye önem verenlerin çogalması dilegiyle. personelizine teşekkürümü iletmenizi istiyorum. teşekkürler yurtiçi.

 • Mehmet 15 Nisan 2013

  genel müdürlükten arıyolar.teslimat dısı bölge diyorlar.şehrin merkezi ilgili subeye 3.7 km uzaklıkta olan bir yer. özetle diyorlarki: işimize gelirse teslim ederiz gelmezse etmeyiz. müşteriye söyledikleri özetle budur. sürat,mng,aras,ups gibi kargo firmaları bir kere arayıpta subeden al demediler.sizi temin ederim 1 kere bile yaşatmadılar bunu bana.yurtiçide aynı sorunu 3 senedir yaşıyorum. yurtiçini mi 2 kere düşünün.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Nisan 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • Mehmet 13 Nisan 2013

  su an subede bir kargom var 36 desi boyutunda.az önce subeden arandım.telefon ihbarlı gel al diyorlar subeden. firma adrese teslim gönderdim diyor. getirmiyorlar.getirmeyecekler.o kargo geri dönecek aynı kargoyu mng ile tekrar gönderticem.36 desi kargoyu almamı bekliyorlar.gitmişken bu tarafın servisinide yapmamı istermisiniz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön