09 Aralık 2015

Yurtiçi Kargo 4 Gündür Kargom Şubede Bekliyor.

Eşimin Avon firmasına vermiş olduğu sipariş paketi 2 Aralık tarihinde İstanbul'dan Yurtiçi Kargo ile gönderiliyor. 4 Aralık'ta Paket Elazığ'a ulaşıyor. Buraya kadar her şey normal. Ancak 4 Aralık tarihinden beri (bugün 7 Aralık) paket Hazar şubede bekletiliyor. Bölgedeki herkes şubenin bu tavrından şikayetçi. Her mahalleye haftada birgün çıkma gibi bir politikaları var.

Daha önce de kargolarımızın 3-5 gün arası şubede kaldığı hatta en son gidip kendim aldığım oldu. Özellikle internet siparişlerinde başka kargo seçeneği varsa onu seçmeye dikkat ediyoruz. Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü neden bu şube için bir yaptırımda bulunmuyor anlamıyorum. Biliyorum ki bu ilk şikayet değil!

Hakan 58 Okunma

Cevaplar

  • Hakan08 Aralık 2015

    Kargonun halen gelmeyeceğini anladığım için bugün (8 Aralık 2015) kargoyu şubeden almaya gittim. Aracın gelmesini 10 dk bekledim. Bu arada şubedekilere neden 5 gündür kargomuz adrese ulaşmıyor diye sorduğumda yanıt ilginç "yetiştiremiyoruz". Araç geldi kapağını açtı yarıya kadar bile dolu değil. Yurtiçi Kargo Elazığ Hazar şubesiyle mümkün olduğu kadar gönderi ve alım yapmamaya çalışıyoruz. Ancak genel müdürlüğünde buna sessiz kalması düşündürücü!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön