08 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo 3 Günde Gelemedi.

05.05.2015 tarihinde cep telefonumu servisin anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo çağrı merkezini bana en yakın şubenin bilgisini almak üzere aradım müşteri temsilcisinden bir türlü şubenin bilgilerine ulaşamadım. En sonunda adresimden alınabileceği bilgisini aldım. 06.05 tarihinde saat 16.10da aradığım çağrı merkezi bana kuryenin adresime saat 17ye kadar geleceği bilgisini verdi. 19'da ise yetiştirilemediğini 07.05 tarihinde mutlaka 14-17 arası geleceği söylendi. Saat 16'dan 18'e kadar aradığım çağrı merkezi bana hiçbir bilgi veremedi üstelik açtırmış olduğum kaydımın iptal edildiği söylendi bu saatten sonra hiçbir şey yapamayacağını ve şubeye ulaşamadığını söyledi. Yurtiçi Kargo sorunuma çaresiz kaldı.

Ece 384 Okunma

Cevaplar

  • Ece'nin Teşekkür Mesajı15 Mayıs 2015

    yurt içi kargo çağrı merkezinden Arzu hanim sayesinde problemim cozuldu

  • Ece08 Mayıs 2015

    Bugün de çözüme yönelik hiç bir şey yapılmadı. yalandan buraya bu mesajı yazmak kolay geliyor Yurtiçi Kargoya. eğer çözüme yönelik bir işlem yapılmış olsaydı 4 gündür kargo adresime gelirdi. Takvime bir çizik daha attım. Bugün gelmedi Yurtiçi Kargonun keyfi. bakalım yarın kaç saat konuşmam gerekecek anlayissiz müşteri temsilcileriyle.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön