24 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo 3 Ay Önceki Evime Teslimat Yapmaya Çalıştı!

Zaman zaman online alıverişlerim olur ve çeşitli kargo firmalarından hizmet alırım. Yurtiçi Kargo'da bunlardan birisiydi. Dün teslim edilmesi gereken kargom , 2 gündür müşteri evde bulunamadı bahanesiyle şubeye geri gidiyor.

Ürünün gönderici firması, ismimi, telefonumu, teslimat adresimi kargo firmasına bildirmesine rağmen; Yurtiçi Kargo, 3 ay önce boşalttığım eve teslimat yapmaya çalışmış. Acaba ikamet değişikliği yaptığımız zaman, nüfus müdürlüğüne bilgilendirme yaparken bir de Yurtiçi Kargoya mı yapmamız gerekiyor? Boşalttığım evde birisi kalıyor olsa ve kargomu teslim almış olsaydı, ne olacaktı durum?

Bülent 102 Okunma

Cevaplar

  • Bülent26 Ağustos 2013

    Yurtiçi Kargo, Türkiye'nin ilk kargo firması olduğunu belirtiyor, sanırım o günden bugüne gelişen teknolojiye rağmen alt yapılarına bir ekleme yapmadılar. Çünkü küçük, yerel işletmeler tarzında çalışma yapıyorlar.

  • Bülent26 Ağustos 2013

    Müşterinin şikayetinin çözülmesine yönelik hiç bir işlem yapmadınız, çözüme yönelik bir açıklama da yapmadınız. Bir gsm operatörünün kalitesiz hizmeti yüzünden bana ulaşamadınız, ben de farklı bir gsm operatörüne ait numaramı size bildirdim. Fakat hala bir dönüş alamadım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön