22 Mart 2013

Yurtiçi Kargo 2 Seferdir Kargom Geç Teslim Ediliyor!

Yurtiçi Kargo'yu kullandığım son 3 alışverişimin ikisinde gün içinde ürün teslimi yapılmadı ve teslimat ertesi güne bırakıldı. Bütün alışverişlerim İstanbul içi olmasına rağmen bu geç teslim olayları firma hakkında olumsuz düşüncelere sebep oluyor. Ayrıca yaşadığım Gaziosmanpaşa ilçesi Pazariçi Mahallesine Alibeyköy Şubesi hizmet vermekte.

Bu kadar büyük alanda başka şube olmaması bu gecikmelere yol açıyor diye düşünüyorum. İnternetten bakınca sabah 9'da kargo dağıtıma çıktı yazısı varken, akşam bakınca kargo teslim edilmedi, şubede bekletiliyor yazısını görmek dalga geçilmekle eşdeğerdir.

Memduh 29 Okunma

Cevaplar

  • Memduh 22 Mart 2013

    Bugün Yurtiçi Kargo tarafından arandım. Kendileri oldukça nazik şekilde açıklama yaparak üzüntülerini belirttiler. Ben de kendilerine teşekkür ettim. Ancak dün (perşembe) gelmesi gereken kargom bugün de (cuma) gelmedi. Şubeyi arayınca eve geldiklerini fakat kimseyi bulamadıklarını söylüyorlar. Halbuki eşim ve annem bütün gün evdeydiler. Şubemize gelip siz alın diyorlar. Ne diyeceğimi şaşırdım. Bundan sonra bir daha asla Yurtiçi Kargo kullanmayacağım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön