05 Eylül 2015

Yurtiçi Kargo 2 Gündür Teslim Edilemeyen Kargo!

Ankara'dan 1 günde İstanbul Arnavutköy'e gelen kargom 2 gündür evime 15 dakika uzaklıktaki şubeden teslim edilemiyor. Sabah arıyorum kargonuz bugün teslim edilecek deniliyor sonra akşam arıyorum teslim edilemedi diye geri dönüş yapılıyor. İlk gün hadi yoğunsunuz hadi şöyle böylede ikinci gün ne yapıyorsunuz da kargomu getirmiyorsunuz. Hep bir sorun hep bir sorun Arnavutköy Yurtiçi Kargo şubesi. İsmim S.. D.. 0535360**** belki ilgilenirsinizde ulaşırsınız bana. Ne saçma şeydir müşteri temsilcisi başka şube başka konuşuyor!

Sercan 36 Okunma

Cevaplar

  • Sercan 15 Eylül 2015

    Daha önceki şikayetimde belirttiğim üzere Arnavutköy yurtiçi kargosu Ankara'dan 1 günde gelen kargomu 10.09.2015 tarihinden itibaren teslim etmemek de ısrar etmektedirler. Daha önceki şikayetimde aynı sorunu yaşadım. En sonunda gittim kendim teslim aldım. Ne yazık ki alışveriş yaptığım site sizinle çalışıyor. Bu nedir ya genel müdürlükten arıyorsunuz ilgileneceğiz diyorlar gerekli yaptırımları uygulayacağız diyorlar ama ikinci kez aynı sorunu yaşıyorum. Artık bunu bana şikayet ettiğim için kasten yaptıklarını düşünmekte olup, gerekli tüketici mahkemelerine başvuru yapacağım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi07 Eylül 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön