Yurtiçi Kargo 2 Gündür Elime Ulaşamayan Kargom!

Gökhan T. |

2 gündür internetten cep telefonum için aldığım ekran koruyucu elime ulaşamadı. Teslimatın ilk gününde kargo araçları bozulduğundan kargomu getiremediler. Detay kısmını da yetkili alıcı belirtilen adreste ulaşılamadı yazmışlar. Şaka gibi resmen. Araç arıza yaptı ondan iletilemedi yazsalar neyse. 2. günde hafta sonu olduğundan saat iki de teslimat bitiyormuş. Mükemmel kurumsal bir kargo şirketi. İşlem yapan bayii aradığımda cins cins yanıtlar veren bir bayanla konuştum. Hem kargomu getirmiyorlar hem de cins cins konuşuyorlar. Şirketin 444 hattını aradım ama kimseye ulaşamadım. Sanırım hafta sonu olduğundan genel merkezleri de kapalı.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan T.
  02 Haziran
  00:19

  Kalip cumleler... Pazartesi sabahi saat 11de aradım. \"Kargomun durumu nedir? \" Diye sordum. Verdikleri cevap \"kargonuz burada. \" Cuma günü elime gecmesi gerek kargo hala daha fikirtepe subelerinde duruyor. Teslimat aracina vermeyin gelip ben alacagim dedim ve gidip ben aldım. Sikayetimle ilgili müşteri iliskileri de aramadi.

 • 01 Haziran
  12:45

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri