11 Şubat 2015

Yurtiçi Kargo 2 Gün Keyfi Şubede Bekletilen Kargo!

2 Şubat 2015 pazartesi günü şahsım adıma verilen kargom bulunduğum şehre giriş yaptığı 2 gün boyunca (6 ve 7 şubat) bulunduğum şehrin şubesinde keyfi olarak bekletildi. Daha da kötüsü siparişimin ne durumda olduğunu öğrenmek için aradığımda telefonlara da bakmıyorlar. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlamış değilim. Ancak anladığım ve uyarıda bulunacağım tek nokta bu kargo firması ile kesinlikle iş yapmayın, bir şekilde başka kargo firması ile temasa geçin yoksa çok sorun yaşarsınız.

Halis 73 Okunma

Cevaplar

  • Halis17 Şubat 2015

    Hadi oradan nerede çözüme yönelik açıklama yapılması, ne uğraslarla bi yöneticinize ulaştım, bulunduğum şehirde bi Allah'ın kulu telefona bakmadı ve o akşam 6.bucuk sularında kargo geldi ve Çalışan elemanınıza sordum, bu kargo neden gecikmeli olarak şimdi geldi die onun verdiği cevap aynen söyle '' vallahi bana bi kargo var dediler bi onu götür dediler '' yani biz uğraş verip aramasak geleceği filan yoktu, ayrıca 12.80 TL tutan kargo ücreti için 13 lira verdim 20 kuruşumu vermedi hiç param yok die, bunun sebebi de belli giderken bırakın gitsin demek gibi bir şey hiçbir şekilde memnuniyet sağlanmadı, kimden izin aldınızda bu yorumu yapıyorsunuz!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön