Yurtiçi Kargo 15 Dakikalık Mesafeye 2 Günde Kargoyu Getiremedi!

Burak Alper T. |

Yurtiçi Kargo'dan kargom bulunduğum yer şubesine geliyor sabah 08:55'de girişi yapılıyor dağıtımda gözüküyor akşam 18:35'de yetişmedi diyerek ertesi güne bırakılıyor. Bosna kampüs Yurtiçi Kargo şubesiyle evim yürüyerek 15 dakika.

1 günde İstanbul'dan gelen kargo 2 günde 15 dakikalık yolu gelemiyor. Müşteri hizmetlerini aradım 22 dakika sonra açtılar. Daha öncede benzer bir olay yaşadım ve kargom akşam 8 de geldi özür dileyerek. Bu iki oldu.

Göndericilerin Yurtiçiyle çalışması yüzünden Yurtiçi Kargo'yu kullanmak zorunda kalıyorum ama bu güne kadar yüzümü bir kere güldürmediniz.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Alper T.
  04 Ocak
  12:53

  Bosna hersek subesini aradigimda telefonu acan bayanin konusma tarzi hic hos degildi. Firmanizda calistirdiginiz insanlara dikkat edin. Isini severek yapan insanlarla calisin bir telefona alo demeyi angarya goren insanlarla degil.Ayrica cagri merkezindeki bayanin tutumuda farkli degildi. Alacagim bir kargo burnumdan geldi yani ve bir daha asla en azindan bosna subesiyle asla .

 • 04 Ocak
  08:32

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri