24 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo 12 Gündür Teslim Edilemeyen Kargom!

171963987647 gönderi kodlu kargom tam 12 gündür şubede bekletiliyor ve bana teslim edilmiyor. teslim edilmediği gibi birde dalga geçer gibi her gün gönderi detayına alıcı yok / ihbar notlu yazıyorlar. Şube müdürüyle görüşmemde bana oraya tek kargo getiremiyoruz ancak bir kaç tane olması gerekiyor dedi. Kargo firmasının deposuna evim 1 km mesafede şubeye de 3 km mesafede hadi bunları geçtik tek kargo getiremiyorsunuz peki ben 12 gündür neden bekletiliyorum.

Genel müdürlüğe şikayetimi yapıyorum genel müdürlük bana dönüş yapıyor 2 güne kargonuz kapıda diye ama ne hikmetse ne kargo geliyor ne bir şey yani bir genel müdürün bir ilçe şube müdürüne sözünün geçmediğini ilk defa bu firmada görüyorum.

Mehmety 33 Okunma

Cevaplar

  • Mehmety 25 Nisan 2013

    evet çözümleri kendilerinin getirmeleri gereken kargoyu benim gidip kargo şubesinden almamdı ve bende yapmadım şu anda kargo geri gönderildi :)

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön