20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo 10 Gündür Teslim Edilmeyen Kargo...

1069906**** gönderi kodu ile 07.10.16 tarihinde İstanbul'dan göndermiş olduğum kargom 10.10.16 saat 12 gibi Sinop merkeze teslim edildi. 11.10.16 salı sabah itibarı ile dağıtıma çıkan kargom sisteme çarşamba günü teslim oldu diye girilmişti. Cuma günü aldığım telefonla kargonun ulaşmamış olduğunu öğrendim. Çağrı merkezini aradığımda yanlışlıkla sisteme teslim edildi diye yazılmış bugün teslim edilecekmiş dendi. Yine 18.10.16 salı gününe kadar bekleyip tekrar çağrı merkezini aradım o bölgeye sadece salı ve cuma günleri teslimat yapıldığı söylendi. Peki deyip telefonu kapattım ama söyledikleri teslimat günlerine göre kargo gideli 3. teslimat gününde geçti halde hala kargom teslimat yapılmadı. 20.10.16 saat 15.30 itibari ile kargomun akıbeti hakkında hala bilgim yok. Çağrı merkezini arayıp şikayet oluşturdum. Teslimatı yapacak olan şubeye mail ve telefonlarıma da hiçbir şekilde cevap alamadı.

Rahime 112 Okunma

Cevaplar

  • Rahime24 Ekim 2016

    Cuma günü yurtiçi kargodan aranıp sorunum dinlendi kargomun durumunu öğrenip döneceklerini söylediler. Cumartesi günü yakınım kendisi şubeye gidip kargoyu buldurup almış. Kargoyu sisteme teslim edildi diye girdikleri için unutmuşlar güya! Neyse sonuç itibarı ile kargomuzu 12 gün sonra kendimiz peşine düşerek teslim alabilik. Onlara kalsa zordu.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön