Yurtiçi Kargo 10 Gündür Kargomu Teslim Etmedi.

Esra Y. |

Yaklaşık 10 gün oldu internet üzerinden verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı. Kargo hareketlerinden takip ediyorum Türkiye sınırları içerisinde dolaşmadığı şehir kalmadı kargomun. Telefonlarına cevap vermiyorlar cevap verdiklerinde de konuyla ilgili nedense hiçbir bilgileri yok biz size geri döneceğiz diyorlar ama geri dönen de olmuyor.

Defalarca aradım ben böyle ilgisiz personelleri bilgisiz bir kurum görmedim. İlk kez Yurtiçi Kargoyla çalıştım ve bir daha aslan kullanmayacağım. İstanbul'dan merkezi bir yerde oturmama rağmen kargom gelmiyorsa demek ki doğuda falan olsam ne olacak bilemiyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Web Kargo Takip Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra Y.
  30 Ekim
  21:24

  Kargomu alamadim ve siparis verdigim yer gargonun geri gonderilmesiyle ilgili talepte bulundu. Aras kargoyla tekrar gondericekler.

 • Esra Y.
  30 Ekim
  21:22

  Pardon 27 değil 28 inde gelicekti yanlis yazmışım. Yanlislikla kendinizi hakli cikarmayin diye özellikle belirttim.

 • Esra Y.
  30 Ekim
  21:15

  Sorunum kesinlikle cozulmedi. Kargomun elime ulasacagi gün yani 27/10/2014 kargonuz bugün gelicek dedikleri icin butun gun evdeydim sözde kargo memuru gelmis evde bulamamis ve not birakmis. Burasi 5 daireli bir aile binasi kimse notuda firlatip atmaz e not nerde. Kesinlikle gelen giden olmadi.subeye geri donmus kargom suan orda almiyacagim. Hem beni gunlerdir magdur ettiniz hemde gidip subeden almaniz gerekiyor diyorsunuz pardon siz ne isle mesgulsunuz ? Ben anliyamadimda

 • 30 Ekim
  11:31

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri