Yurtiçi Kargo 10 Gün Oldu...

Emrullah O. |

Hepsiburada'dan aldığım ürün hasarlı gediği için geri gönderdim. 10 gün oldu hala geri gönderilemedi. Müşterinin mağdur olması kimsenin umurunda değil. Dün yeni teslim birimine yönlendirildi diye bir ibare girmişler.

Kim bilir ne kadar daha beklemek zorunda kalacağım. Şubelerinin Telefonlarına ulaşamam kimseye bir şey çağrı merkezini aradığımda da şubeyi aramamı söylerler falan filan. Çağrı merkezini ararım teslim edildi der, Hepsiburada'ya iletirim teslim edilsin işlemleriniz başlar der. Sıkıldım artık. Benim sorunu çözün problemi yaratan ben değilim peşinizde koşacak olanda ben değilim. Nasıl bir günde getiriyorsanız aynen öyle götürmelisiniz. Sorunumu çözün!

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrullah O.
  01 Eylül
  12:04

  Bu site aracılığı ile açtığım şikayet ile ilgili dönüş yapan şahıs ile diğer müşteri hizmetleri çalışanları arasındaki iletişimsizlik not düşmeme. Aldığım ürün 2 aya yakın oldu geri göndereli 15 gün. Beni arayanlara göre geçen hafta cumartesi teslim edilecekti ama hala kargo Ankara'dan Karabük'e gidemedi. Arkadaşlar hangi mercilere başvurulacaksa artık çözümümü orada arayacağım. Aldığım ürün 650 TL. 2 aydır paramı işleten bir firma var onu da aynı şekilde gerekli mercilere başvurarak hakkımı arayacağım. Rezillik bu yapılan...

 • Emrullah O.
  28 Ağustos
  17:02

  Hala teslim edilmesini bekliyorum... Nasıl bir hizmet anlayışınız var firmanızın anlamış değilim.
  Mağdur ediyosunuz müşterinizi. Bununla ilgilenen arkadaş kim ise empati yapsın. onu da geçtim bu sizin işiniz yahu...

 • Emrullah O.
  24 Ağustos
  13:14

  Cumartesi teslim edilemez ise Pazartesi kesinlikle teslim edilecek teminatında bulunan arkadaş. Hala kargo Yeni Teslim Birimine yönlendirilmiş olarak görünmekte. Çektiğim rezilliğin hesabını kim verecek bakalım.

 • 21 Ağustos
  13:44

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri