22 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo 1 Hafta İçerisinde 2 Sefer Hasarlı Kargo Geldi.

Geçen hafta ve bu hafta 2 adet kargo şirketimiz adına geldi. Gelen ilk kargoda parça hasarlı çıktı. Daha sonra geriye götürdüğümde saat farkından dolayı kabul etmediler. Aynı sorun 22.10.2016 tarihinde yine oldu. Kargo geldi, bende geçen seferki sorun olmasın diye kargoyu açtım ve hasarlı olduğu için kabul etmedim. Tutanak istedim, şubeye gelmeniz lazım dediler. Kargo aracıyla beraber Denizli Bakırlı şubesine gittik. Oradaki arkadaşlar sanki karşılarında bir müşteri değil gibi davranıyorlar.

Kargoyu bıraktık ve evrak istedim. Tarafıma hiçbir şekilde evrak yine verilmedi. Müşterilerin ve benim yanımda oradaki şahıslar ''bir daha kesinlikle kargoyu açtırmıyorsunuz, tutanağı yersiniz'' diyerek bağırdı. Kurumsallıktan bahsediliyor. Ben tüketiciyim ve hakkımı arıyorum ama şube personeli karşısındakinin bir müşteri ve insan olduğunun farkında değil. Konu ile ilgili bölge ile görüşeceğim.

Mustafa 160 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi24 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön