Yurt Dışından Aranan Avea Kullanıcılarını Mağdur Ediyor!

Ahmet Safa M. |

Yaklaşık 18 ay kullandığım Avea hattım faturalı ve 29 liralık kamu tarifesi idi. Ancak hiçbir ay 29 Lira ödemedim. Ya 35 lira veya üzeri faturalar ödedim durdum. Son 3 ay ise yurt dışından yaşayan bir arkadaşımdan gelen aramalar neticesinde ise 60 ve 83 TL'lik faturalar geldi. Avea kullanıcılarını ikaz ediyorum. Yurt dışından arama alıyorsanız faturanız en az 2 misli artacaktır. Halbuki yurt dışından arayan numaralar zaten kendi operatörlerine ücret ödemesi yapmaktalar.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  13:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ekim
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş