13 Mayıs 2013

Yunus Emre Hastanesi Gıda Zehirlenmesinden Ücret Aldı!

11 Nisan 2013 akşam sekiz gibi gıda zehirlenmesi geçiren annemi Üsküdar Yunus Emre Hastanesine götürdüm ve Acil kapısından giriş yaptık. Annem ağız yoluyla yüksek dozda bakteri almış.

Bir gündür mide bulantısı, çok defa kusma, ateş ve halsizlik çeken annemin daha tahlilleri yapılmadan, tedavisi bitmeden ödeme detayları gözüme sokuldu(Toplam 143. 52TL). Anormal çıkan bütün tahlil sonuçları elimdedir.

İnsanların hayatını kaybettiği gıda zehirlenmesi gibi bir durumu hiç de acil bulmadıklarını belirttiler (Hastanenin Başhekimi dahil). Bu kurum ile ilgili şikayetimin dikkate alınmasını istiyorum. Bu insanların keselerini doldurdukları yeter artık ilgili her merciye şikayet edeceğim.

Lacin 1.558 Okunma

Cevaplar

  • Lacin13 Mayıs 2013

    Annemin rahatsızlığının bahar aylarıyla hiçbir alakası yoktur, bunu da bir tıp doktoru söylemektedir. Kendisi ağız yoluyla bol miktarda bakteri almıştır, yazdığınız gözlem doğru değildir. Bir daha kapınızın önünden geçmeyiz, tavsiye edilecek değil koşarak kaçılacak bir hastanesiniz. SGK'ya da şikayetimi ilettim, tekrar görüşmek üzere.

  • Üsküdar Yunus Emre Hastanesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Hastamızın epikriz bilgileri incelenmiş ve özellikle bahar aylarında sık görülen gastroenterit denilen bağırsak enfeksiyonu geçirdiği gözlenmiştir.Acil uygulamasında yeşil alan ve kırmızı alan sınırlaması nettir ve bu konuda yetki hastayı muayene eden doktora verilmiştir.Hastamız yeşil alan kapsamında değerlendirilerek,tedavisi yapılmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön