sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yukko Sipariş Tedariği ve Gönderimi!

Orhan Orhan14 Eylül 2019 15:12

Yükko.com adlı siteden sipariş verdim vermez olaydım ihtiyacım olan bir ölçü aleti (multimetre) sipariş ettim ve sipariş verirken En geç 2 gün içinde kargolanacağı ibaresi vardı. Ödemeyi yaptıktan sonra sipariş detayında bu 3 güne çıktı. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım ürünü ellerinde olmadığını tedarik sürecinin 3 gün olduğunu ve cuma hunu tedarik edilip kargolanacağını belirttiler ne hikmetse 3. gün tekrar aradım ve gönderileceğine dair teyit verdiler ama yanıltıcı bir firma oldukları için kargo işlemini yapmadılar. Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda ürün tedariğinde sıkıntı oldu. Pazartesi göndeririz dedi utanmadan ya elinde olmayan ürünü neden satarsınız veya neden yanlış bilgi verirsiniz insanlara eminim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Orhan 19 Eylül 2019 23:27

Yukko nun gönderdiği ürün 7. Günde elima ulaştı fakat bir süprizdaha yaşadım bana fatura esilen ürünle gelen ürün farklı marka? Cihaz aynı ürün ama marka farklı 😡 bunu belirttiğimde urunu iade edin doğrusunu gönderelim dediler bende bir 7 gün daha beklemektense bunu kullanırım dedim :( alayacaniz hem bekledim hem bana satılan faturası kesilen marka değil farklı marka aynı ürün geldi inanılmaz bir ticaret anlayışı sizin anlayacağınız. Çok basarisiz vegereksiz bir firma ben hataya düştüm siz düşmeyin.

profile-icon Orhan 16 Eylül 2019 10:51

10.09.2019 da verdiğim sipariş hala hazirlaniyorda duruyor 6 gündür hazırlanıp kargoya verilecek diyorlar fakat hareket yok çok yazık.

Yukko 14 Eylül 2019 15:43

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli inceleme yapılarak, en kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ile geri dönüş sağlanacaktır .Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi Yukko.com sitemizden mesaj göndererek veya 0(850) 222 90 50 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Yukko

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler