03 Aralık
#13109596

Yukko Kargo Ortada Yok

23.11.2019 tarihinde Yukko'dan verdiğim sipariş bugün 3 Aralık ve ortada yok. Göndericiyle defalarca konuştum ha bugün ha yarın sonuç sıfıra sıfır elde var yine sıfır. Bahane hep aynı Kara Cuma?
Ne cumaymış be! Kargo firmasıyla ağız birliği yapmışlar olan hep müşteriye oluyor.Gönderi numarası 200293239 lütfen ciddiyet!

Mustafa Mustafa 1.364 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mustafa16 s

  Sorunumuzu çözen yukkoya teşekkürler. Özellikle de esra ve berivan hanıma?

 • Mustafa05 Aralık

  Bugün görüştüğüm Yukko yetkilisi berivan hanım kargonun kayıp olduğunu tarafıma para iadesi yapılacağını belirttiler. Keşke bu kadar beklenmeseydi. Gene de ilgili kargo ŞİRKETİNDEN (Yurtiçi Kargo) şikayetçiyim. Ya bu kargo bir ilaç olsaydı ya bir ihale evrakı falan olsaydı?

 • Mustafa04 Aralık

  Yurtiçi Kargo sisteminde şimdi bu kargoyu teslim gösterme uyanıklığını yapıyor. Ben almadığıma göre ve günlerdir gerek kargoyla gerekse göndericiyle kargom nerede diye yazışma yapıyorsam bu teslimatı yapan ilgili büyükşehir şube, kimlik bilgisi görmeden nasıl ve kime teslim etmiş bu kargoyu. 4 parça ürünü yanlışlıkla kim alıp da ne yapar? Bu ilgili şube bir hata yapmışsa hemen hatasını düzeltmesi gerekmez mi? Mesela hemen benim iş yerime gelebilirler sanırım (BEYLİCİUM a. VM 2. Kat no.:71 düğünevi davetiye) kim ne zaman teslim almış insan merak etmez mi? Tazminat denilen bir müessese var sayın Yukko yetkilisi lütfen acil Yurtiçi Kargo'yla ilgilenir misiniz?

 • Mustafa03 Aralık

  Bugün saat 13.35 itibariyle teslimat yok ve ne yazık ki ne gönderici ne de kargo şirketinden bir özür dahi yok yok. Zaten bu saatten sonra da teslimat yapmaz kargo şirketleri?

 • Yukko Temsilcisi03 Aralık

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli inceleme yapılarak, en kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ile geri dönüş sağlanacaktır .Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi Yukko.com sitemizden mesaj göndererek veya 0(850) 222 90 50 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Yukko

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler