19 Ağustos 2018
#10809384

Yukko İlgisiz Müşteri Temsilcisi!

17 Ağustos Cuma tarihinde verdiğim sipariş için özel bir not düştüm; eğer kargo iki gün içinde teslim edilmeyecekse ve bayramdan önce elimde olmayacaksa siparişin iptali için, fakat yolladığım mesajlara cevap vermeyip ürünü kargoya verdiler, kargo ile kurduğum irtibat sonrasında ise ürünün ancak elime 28 Ağustos tarihinde elime ulaşabileceğini ve daha önce hiçbir şekilde teslim alamayacağımı öğrendim. Şaka gibi, ürünü 11 gün boyunca ellerinde tutacaklar. Madem bayram önü teslim edemeyeceksiniz teslim almayın, bayramdan sonra teslim alabiliriz deyin.

Dogan Dogan 7.424 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Dogan'ın Teşekkür Mesajı06 Eylül 2018

  Teşekkürler

 • Dogan06 Eylül 2018

  Sıkıntının Kargo şirketinde mi yok Yukkodamı olduğunu halen anlayabilmiş değilim. Fakat gösterdikleri ilgi için yinede teşekkür ederim.

 • Yukko Temsilcisi05 Eylül 2018

  Değerli Müşterimiz; Size telefon numaranızdan arayıp bilgi vermek için aradık ancak ulaşamadık. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. alışverişiniz sonrasında sizi memnun görmek önceliğimizdir. Görüşme sağlayabilirsek memnuniyetiniz için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Üyelik mail adresiniz üzerinden size mail ilettik. Kontrol etmenizi rica ederiz.

 • Dogan21 Ağustos 2018

  Haksızlık yapmak istemem. Mağduriyetimin esas sorumlusu Yurtiçi Kargodur. Yukko mesajlarıma döndüğü için teşekkür ederim. Mağduriyetim çözülmüş değil.

 • Dogan21 Ağustos 2018

  Teslim edemeyeceklerse bilgilendirme yapmaları ya da kargoyu hiç teslim almamaları gerekiyor. 11 gün boyunca onlarda kalacak kargo ve hiçbir şekilde alamayacağımı söylüyorlar.

 • Dogan21 Ağustos 2018

  Mesajıma cevap verildi fakat bayram öncesi ürünün elime ulaşıp ulaşmayacağı konusunda cevap verilmedi ayrıca doğru bunu siz bilemeyebilirsiniz asıl şikayetçi olduğum firma Yurtiçi Kargo. Onun hakkında da şikayette bulundum.

 • Yukko Temsilcisi20 Ağustos 2018

  Merhaba; Siparişinizde bulunan ürünü 17.08.2018 tarihinde sipariş verdiğiniz görünmektedir. Bizler ise ürünü bir ertesi günü yani 18.08.2018 tarihinde kargo sürecine dahil etmişiz. Kargo takip numaranız aktif olduktan sonra olası teslim tarihiniz belli olmaktadır. bunu biz değil , kargo firması belirlemekte. Bayram öncesi cuma günü sipariş verilen bir ürünün bayram sonrasına kalma ihtimali çok yüksektir. Bayram yoğunluğu nedeni ile kargolarda gecikme yaşanabiliyor. Mesajlarınız ise mesai saatleri içerisinde kontrol edilerek bekletilmeden yanıtlanmaktadır. Mesajınız yanıtlanmış ve bu durum için sizi bilgilendirdiğimiz görünmektedir.

 • Yukko Temsilcisi20 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak, en kısa süre içerisinde tarafınıza telefon ile geri dönüş sağlanacaktır .Tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi Yukko.com sitemizden mesaj göndererek veya 0(850) 222 90 50 numaralı çağrı merkezimize ulaşarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Yukko

Ziyaretçi Yorumları