Yukko Alışveriş Sipariş Şikayetleri

(36 şikayet)
Şikayet Konuları

İsmail'in Teşekkür Mesajı

Hemen dönüş yapıldı ilgili arkadaşlar teşekkürler
04 Ekim İsmailİsmail 2.528

Mustafa'nın Teşekkür Mesajı

Bazı sıkıntılar yaşansada, Esra hanım sayesinde sorunum çözüldü kendileri gayet kibar ve ilgili birisidir. Esra hanıma çok teşekkür ediyorum. Ürün iadesi gerçekleşti, sadece hesabıma paranın geçmesini bekliyorum.
14 Temmuz MustafaMustafa 8.029

Yasemin'in Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü
07 Temmuz YaseminYasemin 7.282

Selim'in Teşekkür Mesajı

Her ne kadar ilk başta bir takım zorluklar yaşatılsa da, gelinen aşamada kendi hatalarından kaynaklı müşteri mağduriyetinin giderilmesi için gerekli adımları atma erdemini gösterebilen Yukko ve Finspor'a teşekkür ederim. Bu arada sorunun çözümünün makul olması ve sürecin hızlandırılması açısından Şikayetvar.com'un rolü takdire şayan. Tabi gönül isterdi ki en başta doğru, sağlam ürün gönderilsin ve bu can sıkıcı süreç hiç yaşanmasın. Bir müşterinin parasının karşılığını istemesi en doğal hakkı. Netice itibariyle, yeni bir trambolin gönderildi. Biz de defolu ürünü tüm parçaları vs... İle birlikte kutusuna koyarak gelen kargo görevlisine teslim ettik. Ayrıca, yırtık kumaşın yerine gönderilen küçük ebatlı kumaşı da aynı kargo görevlisine teslim ettik. Ürün ile ilgili değerlendirmelerimizi, ürünü kullandıktan sonra yapmamız mümkün olacak.
02 Nisan SelimSelim 9.728

Onur'un Teşekkür Mesajı

Esra Hanım hızlıca konu ile ilgili iletişime geçip bilgilendirdi. Site ile ilgili olduğunu düşündüğüm ve hoş olmayan bir durum yaşadım fakat işleyişleri ile ilgili açık bir şekilde bilgilendirildiğimden dolayı artık olaydan doğan şikayet geçerli değil. Teşekkürler.
05 Mart OnurOnur 10.767

Yağmur'un Teşekkür Mesajı

Şirket yetkilileri oldukça ilgili bir şekilde sorunumu çözdü.
07 Şubat YağmurYağmur 9.250

Abdullah'ın Teşekkür Mesajı

Ürünü iade ettim, özellikle Aysun hanıma teşekkür ederim
18 Aralık 2018 AbdullahAbdullah 9.575

Sefa'nın Teşekkür Mesajı

Yapıcı, saygılı, kibar, anlayışlı ve çözüm odaklı tutumlarından ötürü Esra Hanım'a teşekkür ederim. Beklentimin çok daha üzerinde bir ilgi gösterdi. Siparişimin teslimatını beklemekteyim. Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaşır ve memnun kalırsam, yukko.com'u tercih ve tavsiye etmemek için hiçbir sebep göremiyorum.
09 Aralık 2018 SefaSefa 10.947

Emrah'ın Teşekkür Mesajı

Şikayetimin bu kadar kısa sürede sonuçlanacağını tahmin etmezdim. İlgili firma sorunu çözdük teşekkürler. Kendilerine başarılar diliyorum. Bu gibi güven odaklı firmalara Türkiye de ihtiyaç var. Tabi fazla aşırıya kaçıp sıkıcı seviyeye getirmemek şartıyla :)
05 Aralık 2018 EmrahEmrah 8.279

Burak'ın Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Yukko
30 Kasım 2018 BurakBurak 6.401

Ahmet'in Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü. Bu süreç içerisinde firma yakın temasta idi. Teşekkürler.
29 Kasım 2018 AhmetAhmet 8.767
1 2 3

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları