05 Mart 2016

Yuki Motor Sattıkları Ürünlerin Arkasında Değiller,Yedek Parça Yok

17.03.2014 tarihinde Yuki spitzer 250 CC motosikletimi arıza sonucu 15.11.2015 tarihinde Yuki servisine götürdüm. Arıza yapılan parçanın kullanıcı hatası olduğu ve garanti kapsamına girmediği söylendi peki dedim parça değiştirilsin ücretini ödeyeceğim dedim. Onlarda elinde o parçalar bulunmadığı için fabrikaya sipariş geçti. 2 ay boyunca servise git gel parça sordum yok fabrika da denildi. En son Ocak ayında fabrikayı aradım durumu izah ettim Çin'den parça geleceğini Şubatın ilk haftası servise sevk edileceği söylendi. Ay Mart oldu her hafta sallıyorlar. Tam 4 aydır parça bekleten getirdiği ve sattıkları ürünün yedek parça tedarik ve satış sonrası yeterli hizmeti sağlamadığı için gerekli yasal işlemlerin yapılmasını ürünün para iadesi veya birebir değişimini talep etmekteyim.

Cemil 2.714 Okunma

Cevaplar

  • Cemil04 Nisan 2016

    Motorum yapıldı. Garantisi 18 Mart da bitti. Toplam 6 ayda ödediğim 800 lira para. Cumartesi günü motor 200 km doldurmadan yolun ortasında bozuldu aniden az daha kaza yapıyordum. Tam 6 aydır ben bu motoru aldığım günkü gibi sağlam göremedim yapdığım masraf mı geçireceğim kazalar mı bilemiyorum artık. Ama uğraşmayacakdım ama herhalde bu sefer davalık olcaz gibi. Yuki firması malının arkasındaysa ücretsiz motrumu değiştimesi lazım yıl içinde 6 ayda bir motor düzelmedi. Buraya yazmamın sebebi herkes okusun görsün motoru alıren ona göre dikkat etsin. Firma olumlu dönüş yaparsa bende buraya olumlu yazarım.

  • Cemil17 Mart 2016

    30 iş günü geçti ve 4 ay bekledim ve sonuç parçayı gönderdiler. 660 TL (430 TL'de parça parası) aldılar. Yuki yi tavsiye etmiyorum artık. Honda marka motor alıyorum şimdi.

  • Yuki Motor Temsilcisi09 Mart 2016

    Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Yuki Motor Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.yukimotor.com.tr internet sitemizden ya da 0212 407 06 60 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön