18 Kasım 2015

Yuki Motor Direksiyon Boşluğu Sorunu!

Almış olduğum scoter yuki servisine İzmir /Ödemiş servisine gönderdim. Yazılı olarak ve telefonda defalarca söylemem rağmen (direksiyonda boşluk olduğu ve dönüşlerde sertlik olduğunu) yapıldığını söyledi. Arızanın aynı şekilde devam etti. Başka bir yerde direksiyonu açıldığında, direksiyonun alt kısmındaki bilezik rolmanlarının takılmadığını gördüm. Ayrıca servisinize, bütün bakımlarının yapıldığını söyledikleri için 40 TL servis bakım ücreti ödedim. Yuki müşterisi olarak memnuniyetimin olmadığını belirtmek isterim.

Coşan 1.867 Okunma

Cevaplar

  • Coşan11 Temmuz 2016

    Yuki servisine söylememe rağmen yapılmayan arızlarını, ben kendim dışarıda para ile başka tamirciye yaptırdım. Direksiyonu açıldığında; direksiyonda olaması gereken rolmenlerin eksik olduğunu gördüm. Defalarca söylememe rağmen scoter'ın yapılmamış olması, başka arızalarının da çıkması müşteri memnuniyeti açısından bakıldığında pişmanlık verici.

  • Yuki Motor Temsilcisi25 Kasım 2015

    Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Yuki Motor Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.yukimotor.com.tr internet sitemizden ya da 0212 407 06 60 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön