08 Aralık 2015

Yuki Motor Arızalanan Parça Garanti Kapsamında Değil!

Yuki'nin yg250 Naked motosikletini Temmuz 2015 'de aldım.


1.) Adam sinyali monte etmeden satışa çıkarmış. Gelelim 2. konuya. Motoru aldıktan birkaç gün sonra yolda giderken elektrik kesildi ve motor durdu. Kaza tehlikesi atlattım. Kontak anahtarı temassızlık yapıyor, aniden elektrik tüm sistemde kesiliyor.


Aynı arıza iki defa daha başıma geldi, servise götürdüm, kontak anahtarı içine yağ döktü böyle biraz kullan, düzelmezse yeni kontak isteyelim dedi, maalesef şu an kontak hiç açmıyor. Bu arada 1 ay önce servis istekte bulundu, cevap gelmiş kontak garanti dışıymış. Kontağı ben imal etmedim, motorun üzerinde geldi. Yuki sadece satar. Gerisi hikaye. Ama bu ülkede yargıçlarda var. Unutma.

Hsn 2.458 Okunma

Cevaplar

  • Hsn08 Aralık 2015

    Kelime sayısı sınırlı olduğu için hepsini yazamadım, aslında motordan genel anlamda memnunum yakıtı çok hesaplı, firenler harika, uzun yolda hiç yormuyor, ama yukinin insanları keriz yerine koyması hoş değil. Ben aptal değilim. Hakkımı ararım. Pire için yorgan yakarım. Kontak değişmezse, motora verdiğimden fazlasını avukata verir bu motoru geri iade ederim, insanlar dişinden tırnağından artırdıkları ile motor alıyorlar, belki birilerine örnek olur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön