Yuki Motor Direksiyon Boşluğu Sorunu!

Coşan C. |

Almış olduğum scoter yuki servisine İzmir /Ödemiş servisine gönderdim. Yazılı olarak ve telefonda defalarca söylemem rağmen (direksiyonda boşluk olduğu ve dönüşlerde sertlik olduğunu) yapıldığını söyledi. Arızanın aynı şekilde devam etti. Başka bir yerde direksiyonu açıldığında, direksiyonun alt kısmındaki bilezik rolmanlarının takılmadığını gördüm. Ayrıca servisinize, bütün bakımlarının yapıldığını söyledikleri için 40 TL servis bakım ücreti ödedim. Yuki müşterisi olarak memnuniyetimin olmadığını belirtmek isterim.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Coşan C.
  11 Temmuz
  15:00

  Yuki servisine söylememe rağmen yapılmayan arızlarını, ben kendim dışarıda para ile başka tamirciye yaptırdım. Direksiyonu açıldığında; direksiyonda olaması gereken rolmenlerin eksik olduğunu gördüm.
  Defalarca söylememe rağmen scoter'ın yapılmamış olması, başka arızalarının da çıkması müşteri memnuniyeti açısından bakıldığında pişmanlık verici.

 • 25 Kasım
  10:57

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Yuki Motor Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.yukimotor.com.tr internet sitemizden ya da 0212 407 06 60 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.