21 Mart 2016

Yudum Kızartma Ustası Yağı Bozuldu!

Bir süre önce 5 litrelik teneke kutuda Yudum Kızartma Ustası yağı aldım. (Üretim Tarihi: 02.10.15 pn: 89, tüketim Tarihi: 03.04.17) Şimdi pıhtılaşmış vaziyette tenekeden akmıyor, görüntüsü ve rengi de hiç güzel değil, kullanamıyoruz. Evde bekletiyorum, sizden cevap bekliyorum. Daha önce 2 litrelik pet şişe ambalajda almıştım, böyle olmamıştı.

Hasan 2.220 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı27 Mart 2016

    Firma şikayetimle hemen ilgilendi ve telefonla aradı. Yağın özelliğinden dolayı soğuk havada donduğunu ve sıcak ortamda çözülmesini beklememizi söyledi. Beklettik, yağ çözüldü ve normale döndü. Yağda sorun yok, firmaya teşekkür ederiz.

  • Yudum Temsilcisi21 Mart 2016

    Öncelikle markamız Yudum’u tercih ettiğiniz ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın almış olduğunuz Yudum ürünümüz ile ilgili böyle bir sorun yaşamanızın bizleri çok üzdüğünüzü belirtmek isteriz. Yazmış olduğunuz şikayetinize istinaden farklı gün ve saatlerde size ulaşmayı denedik fakat ulaşım sağlanamadı Yudumla ilgili her konu hakkında 0850 622 39 36 hattından bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz Saygılarımızla Yudum Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön