23 Temmuz 2013

Yuasa Akü Şarj Tutmuyor!

Hususi aracımı aldığımda üzerinde 2 yıl garantili 31.05.2011 tarihinde takılmış garanti belgeli Yuasa Akü bulunuyordu. Bir süre sonra araç parkları 5 dakika açık bırakmam halinde bile aküyü komple bitirmeye marş basmamaya başladı. Anca takviye yaparak çalıştırdık. Yuasa'nın alınmış olduğu Bostancı sanayi sitesinde Power akü Şahin otomotiv'e götürdüm onlarda araçta ses tesisatı olduğu için bunu yaptığını söylediler ve yedek akü vererek aküyü şarja aldılar. Aradan 1 ay
geçtikten sonra gene aynı sıkıntılar baş gösterdi. Gene aynı söylemlere artı olarak araçta elektrik kaçağı olabileceğini söylediler. Ondan yapar dediler.

Ayhan 555 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan23 Temmuz 2013

    .Bizde üşenmedik sanayide baktırdık; Yapılan testlerin sonucunda araçta kaçağa rastlamadık.Ve Aküyü aldılar gene yedek verdiler.Bundan 15-20 gün sonra tekrar aynı şeyler ceryan etti.Ben oradakilere Aküyü Garanti Süresi bitmeden göndermelerini rica ettim fakat yapmadılar. Garanti bittikten sonra bana İthalatçı firma olan PERPA Alışveriş Merkezinde bulunan, ENTEL ENERJİ TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ gitmemi söylediler.Aracımla oraya gittim, kişi daha kaputu açmadan aracı incelemeden POVVER AKÜ, ŞAHİN OTOMOTİV BÖLGE BAYİİ'ni benim verdiğim telefon numarasından arayarak konuştu.Ve karşı tarafın anlattıklarını kaale alarak bir şey yapamayız dedi. Bu ilgisizliğin ve sorumsuzluğun düzeltilmesi istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön