05 Nisan 2013 #1727168

Yozgat Belediyesi Belediye Otobüsümüzü Garaja Çektiler!

Bizim beldemizde yaklaşık olarak 2 aydır belediye otobüsümüz vatandaşlarımıza hizmet vermiyor garaja çektiler bunuda halkımıza mazot yok diye geçiştiriyorlar. Ben buna ihtimal vermiyorum bunun altında rant yatıyor çünkü birinci encümeninin dolmuşu var ve başkanın kardeşinin dolmuşu var, muhtarın dolmuşu var.


Bunun altında rant var rant olmasa belediyemiz kapanacak diye milleti yanıltıp belediye kapanmadan arabayı garaja çeken zihniyetten ne beklenir ki buna en kısa zamanda bir çare olursanız sevinirim halkımız zor durumda garaja çeker çekmez dolmuş fiyatlarını ikiye katladılar.

Davut 289 Okunma

Cevaplar

  • Davut13 Nisan 2013

    Bizim beldemizde yaklaşık olarak 2 aydır belediye otobüsümüz vatandaşlarımıza hizmet vermiyor garaja çektiler bunuda halkımıza mazot yok diye geçiştiriyorlar. Ben buna ihtimal vermiyorum bunun altında rant yatıyor çünkü birinci encümeninin dolmuşu var ve başkanın kardeşinin dolmuşu var, muhtarın dolmuşu var. Bunun altında rant var rant olmasa belediyemiz kapanacak diye milleti yanıltıp belediye kapanmadan arabayı garaja çeken zihniyetten ne beklenir ki buna en kısa zamanda bir çare olursanız sevinirim halkımız zor durumda garaja çeker çekmez dolmuş fiyatlarını ikiye katladılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön