03 Eylül 2013 #1992181

Yoyo Araç Kiralama Araç Tesliminde Haksız Masraf Çıkartıyor!

1 Eylül - 2 Eylül arasında Yoyo Araç Kiralama firmasından 1 günlük kiralamış olduğum araca masraf olarak 125 TL çizik masrafı göndermişler. 2 kişi araçtan indik inerken her yerine özellikle baktık fotoğrafta kapıda görülen çamura çizik diye masraf kestiler.


Müşteriye aracı teslim ederken fotoğrafını çekmesini neden söylemiyorsunuz? Nereden bilebilirim sizin çizmediğinizi yada çamur olmadığını. Kaldı ki çizik olsa Mercedes gibi bir araca 125 TL mi masraf çıkar? Arabayı teslim aldığımda arabanın her yeri çamur içindeydi birde mailde aracı temiz bırakınız diye not yazmışlar.

Emrah 1.636 Okunma

Cevaplar

  • Emrah03 Eylül 2013

    İçi çamurlu dışı pis bir şekilde buldum aynı şekildede iade ettim.Ben aracı teslim ederken her yerine baktım bu kadarını gözden kaçırmama imkan yoktur..Hadi diyelim ben yaptım aracı teslim ederken ya birisi olacak yada aracın fotoğrafını çektireceksiniz ki bende emin olayım.Ben hakkımı helal etmiyorum eğerki art niyetliyseniz illaki çıkar sizden.Sabah 9 da yaptık dediğiniz provizyon iadesi de akşam 5'te aramama rağmen bankada görünmüyor.

  • Yoyo Araç Kiralama Temsilcisi03 Eylül 2013

    Merhaba, Bahsi geçen hasar resmi ektedir. Hasarlarda üyelerimizi minimum madur etmek adına Mercedes-Benz Servisi ile özel indirimli anlaşmamız kapsamında hasar giderilme işlemleri yapılmaktadır. Tahmin edersiniz ki lüks segmente giren Mercedes-Benz model araçların hasar ve servis masrafları alt segment araçlara göre daha yüksek olmaktadır. YOYO bir araç paylaşım hizmeti olup, self-servis ve birbirini ardına araç kiralamaları gerçekleşmektedir. Her üyemizden, araçları nasıl bulmalarını istiyorlar ise o şekilde bırakmalarını ve kendi araçlarıymışçasına kullanmalarını beklemekteyiz. İyi günler. YOYOTeam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön