02 Nisan 2013

Yoyo Araç Kiralama Araç Teslimatı!

30.03.2013 tarihinde Sapphire alışveriş merkezindeki Yoyo noktasına kiralamış olduğu aracı almak için gittim.Danışmadaki görevliye Yoyo noktasını sorduğumda bilgisi olmadığını belirtti.Yarım saatlik süre zarfını arabayı aramakla geçirdim.1 saat sonra Yoyo dan gelen beyefendi ile beraber otoparka indik. Bu sefer alışveriş merkezi güvenliğinin arabanın lastiklerine kelepçe vurmuş olduğunu gördük ve açtırmak içinde yarım saat bekledik.1,5 saat gecikme sonunda arabayı aldım.Ertesi gün İspark otoparkına girdim. 15 dakika sonra çıkmak istediğimde arabayı çalıştıramadım. 1 saat sonra Yoyodan arkadaşlar geldi .Telefon çekmediği için otoparkta araba çalışmıyormuş.3 saat otoparkta bekledim.

Ender 2.044 Okunma

Cevaplar

  • Ender09 Nisan 2013

    Yoyo yetkililerinin konuya ne kadar önem verdikleri yazmış oldukları cevaptan belli oluyor!! Ertesi gün ispark otoparkında yoyo aracını üç saat çalıştıramadığımı belirttim.Yoyo yetkilisi ise sapphirde şebeke problemi var var diye bir cevap yazmış.Lütfen biraz ciddiyet.

  • Yoyo Araç Kiralama Temsilcisi02 Nisan 2013

    Merhaba, YOYO araçları GSM sistemine bağlı olarak çalışmakta olup, GSM şebekelerinde olan geçici problemler, araçların çalışma performansını da düşürmektedir. YOYO nun yeni lokasyonu Sapphire de de bu olay yaşanmış olup, bir daha tekrarlanmaması adına GSM şebekelerinin güçlendirilmesi için gerekli işlemlere başvurulmuştur. Tüketicini geç teslim dolayısıyla madur edildiği bu gibi durumlarda tüm gecikme zamanı, tüketiciye ek süre olarak verilmekte olup, maduriyeti azaltılmaya çalışılmaktadır. Bilginize. YOYO

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön