Tuğrul E. Teşekkür Mesajı

Üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederim.

Yoyo Araç Kiralama Üyelik İptalimi Yapmıyor.

Tuğrul E. |

13.02.2014 olan mailde göreceğiniz üzere H**** isimli müşteri temsilcisi iptal işlemini ilgili birimlere ilettiğini tarafıma teyit etmiştir. 23.04.2014 tarihli Mert isimli müşteri temsilcisi Yoyo Araç Kiralama tarafına böyle bir isteğin bildirilmediği yönünde bildirimde bulunmuştur.

23.04.2014 tarihli ikinci konuşma metninde ise yine tekrar H**** isminde bir müşteri temsilcisi gerekli işlemleri yapabilmek adına sorduğum soruya cevap vermeyip, iptal isteğimi işleme aldığını belirtmiştir. 2 aydan fazla sürede iptal edilemeyen üyeliğimin derhal iptalini istiyorum.

Etiketler :

Acenta Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğrul E.
  29 Nisan
  10:19

  Firma olarak prensipleriniz gerçekten müşteri memnuniyeti olsa, personel eğitimlerinizi bu çerçeveyi yakalayabilmek adına verseniz ve müşterilerinizin iyi veya kötü istekleri ile ilgilenip gereğini düzgün yapsanız bu tür güvensizlikler ile karşılaşmazdık. Sizde hedeflediğiniz finansal değerlere daha çabuk ulaşırdınız. Malesef bu hatalar ile kazandığınızı sandığınız her para aslında 10 katını veya daha fazlasını kaybettiğiniz anlamına gelmektedir.

 • Tuğrul E.
  29 Nisan
  10:11

  Üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederim.

 • 29 Nisan
  09:55

  Tuğrul Bey merhaba,

  Üyelik iptaliniz gerçekleşmiştir.
  Üyelik iptal taleplerimiz, aynen üyelik başvuru taleplerinde olduğu gibi, online ve eposta yoluyla yapılmakta olup, bu yol ile yapılan başvurularda talep 24 saat içinde işleme alınmaktadır.

  İyi günler dileriz.

  YOYOTeam