23 Nisan 2014

Yoyo Araç Kiralama Üyelik İptalimi Yapmıyor.

13.02.2014 olan mailde göreceğiniz üzere H**** isimli müşteri temsilcisi iptal işlemini ilgili birimlere ilettiğini tarafıma teyit etmiştir. 23.04.2014 tarihli Mert isimli müşteri temsilcisi Yoyo Araç Kiralama tarafına böyle bir isteğin bildirilmediği yönünde bildirimde bulunmuştur.

23.04.2014 tarihli ikinci konuşma metninde ise yine tekrar H**** isminde bir müşteri temsilcisi gerekli işlemleri yapabilmek adına sorduğum soruya cevap vermeyip, iptal isteğimi işleme aldığını belirtmiştir. 2 aydan fazla sürede iptal edilemeyen üyeliğimin derhal iptalini istiyorum.

Tuğrul 2.294 Okunma

Cevaplar

  • Tuğrul 29 Nisan 2014

    Firma olarak prensipleriniz gerçekten müşteri memnuniyeti olsa, personel eğitimlerinizi bu çerçeveyi yakalayabilmek adına verseniz ve müşterilerinizin iyi veya kötü istekleri ile ilgilenip gereğini düzgün yapsanız bu tür güvensizlikler ile karşılaşmazdık. Sizde hedeflediğiniz finansal değerlere daha çabuk ulaşırdınız. Malesef bu hatalar ile kazandığınızı sandığınız her para aslında 10 katını veya daha fazlasını kaybettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Tuğrul'un Teşekkür Mesajı29 Nisan 2014

    Üyeliğimi iptal ettiğiniz için teşekkür ederim.

  • Yoyo Araç Kiralama Temsilcisi29 Nisan 2014

    Tuğrul Bey merhaba, Üyelik iptaliniz gerçekleşmiştir. Üyelik iptal taleplerimiz, aynen üyelik başvuru taleplerinde olduğu gibi, online ve eposta yoluyla yapılmakta olup, bu yol ile yapılan başvurularda talep 24 saat içinde işleme alınmaktadır. İyi günler dileriz. YOYOTeam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön