Yoyo Araç Kiralama Temizlenmemiş Araç Teslim Etti!

Yağmur G. |

22 Aralık pazar günü Yoyo Araç Kiralama Atrium'dan Renault Clio kiraladım içi berbattı, pislikten arabanın dışı görünmüyor içi desen çamur içerisinde. Yıkayın 1 saat hediye verelim size dediler. Pazar günü kalabalığının farkında değiller herhalde 2 saatimiz yıkama da geçti resmen ve üstüne istediğiniz yere şikayet edin diye bir geri dönüş aldık Yoyo'dan. Sürekli araba kiraladığımız yer bu şekilde geri dönüş yapıyorsa demek ki haklıyız ve düzelmesi gereken bir sisteme sahipler. Arabanın iç ve dış resimleri duruyor hala berbat.

Etiketler :

Acenta Personel Araç Temizliği Bakımsız Araç

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  11:27

  Merhabalar,

  Yaşattığımız sıkıntı için özür dileriz.

  YOYO bir araç paylaşım sistemidir.
  Bu sistem içerisinde ard arda gelen rezervasyonlar yoğun olduğu ve kısa süreli araç kiralamaya imkan verdiğimiz için, araçların özellikle iç temizliğini yapmak kimi durumlarda iş modeli olarak mümkün olamamaktadır.

  Bu konuda - tüm dünyadaki örneklerinde olduğu gibi - araçların iç temizliği konusunda üyelerimizin daha hassas ve duyarlı olmalarını beklemekte, kendi araçlarını nasıl özenli ve temiz kullanıyorlar ise YOYO araçlarını da aynı duyarlılık ile kullanmalarını beklemekteyiz.

  Bu gibi durumlarda aracı temiz olmayan koşullarda teslim alan üyelerimize temizletmek için ücretsiz ek süre ve yıkatma bedelini bonus olarak vermekte ve bir sonraki kiralamalarında kullandırtmaktayız. Siz de takdir edersiniz ki, bu iş modelinin düzenli ve aksaksız çalışması, size pratik ve ekonomik bir hizmet sunabilmemiz için bazı uygulamaların self-servis olarak yapılması, üyelerimiz bazı konularda çok daha duyarlı ve hassas olmlaları gerekmektedir. Aksi takdirde böylesine pratik, ekonomik ve teknolojik bir hizmeti sunmak mümkün olmamaktadır.

  Anlayışınız için teşekkürler.

  İyi günler
  YOYOTeam