Yoyo Araç Kiralama Tarafından Habersiz Tahsilat Yapmış!

Hakan E. |

Yoyo Araç Kiralama 16.11.213 tarihinde kredi kartımdan 69 TL tutarında bir ücret çekilmiş. Okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla yıllık üyelik ücreti kesilmiş. Fakat bu sene üyelik gibi bir girişimim olmadı ve araç kiralamak istemiyorum. Neden onay alınmadan üyelik uzatılıyor ki. Bu işlemi onaylamıyorum, kesilen paranın iadesini talep ediyorum ve üyeliğimin iptalini istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  15:04

  Merhaba Kerem Bey,

  YOYO bir üyelik klubüdür.
  Hizmetten ve sistemden yararlanabilmek için Üyelik Ücret'inin her yıl düzenli olarak ödenmesi gerekmektedir.
  YOYO'da hizmeti kesintisiz ve pratik olarak almaya devam etmeniz için, dünyadaki tüm üyelik sistemlerinde de olduğu gibi, üyelik yenileme döneminde sistem otomatik olarak üyelerimizden üyelik ücretinin tahsilatını yapmakta ve aksi bildirilmediği sürece üyelikleri 1 yıl daha uzatılmaktadır.

  Yıllık yenilemeleri yapılan üyelerimize, 1nci yıl hediyesi olarak da 50TL lik kullanım bonusu yüklenmekte, ve bu tutar bir sonraki araç kiralamasında kullanılabilmektedir.

  Bu konu, imzalamış olduğunuz sözleşmenizde ve WEB sitemizde de detaylı olarak bildirilmiştir.

  YOYO hizmetlerinden yararlamayı sonlandırmak istediğiniz takdirde, merhaba@driveyoyo.com eposta adresine veya 0850-360 9696 NO'lu Çağrı Merkezimize talebinizi bildirmeniz ve YOYOKart'ınızı en yakın YOYO Park Noktasına teslim etmeniz yeterlidir.

  Bilgilerinize sunarız.

  YOYOTeam.