30 Ocak 2014

Yoyo Araç Kiralama Provizyon Bedeli İadesini Yapmadı

Yoyo Araç Kiralama firması hakkında bu siteye yazı yazacağım hiç aklıma gelmezdi. 15 Ocak 2014 tarihinde bir araç kiraladım ve zamanım dolduğunda arabayı aldığım gibi tertemiz kazasız belasız geri getirdim. Benim rezervasyonum bittikten sonra ki 2 ile 8 gün içerisinde provizyon bedeli banka hesabıma geri yatırılacağı sözleşme ile de belirtilmiş olduğu halde bugün 10. iş günü normal olarak ise 15. iş günü olmasına rağmen hesabıma yatan bir para yok.

Çalışmış olduğum bankanın kurumsal müşterisiyim ve banka personeli ile görüştüğümde bana kesinlikle bir iade olmadığını net bir şekilde belirtmiştir. Yoyo ile görüşmeler yaptığımda ise Genel Merkeze iletildi kelimesinden başka birşey duyamıyorum.

Emre 1.159 Okunma

Cevaplar

  • Emre 05 Şubat 2014

    YOYO firması tarafından tarafıma yaşatılan mağduriyet halen çözülmemiştir. Evraklarımı tamamladım ve mahkemenin yolunu tuttum. Firma kendi yaptığı sözleşmeye kendi uymuyorsa tüketiciden ne bekliyorlar anlamış değilim. Yasaların benim tarafımda saf tutacağına eminim.. Mahkemede görüşmek dileğiyle YOYO..

  • Yoyo Araç Kiralama Temsilcisi30 Ocak 2014

    Emre Bey merhaba, Müşteri İlişkileri şikayetinizi incelemiş olup, bahsi geçen araç rezervasyonunuzla ilgili deposito işleminin, 17 Ocak tarihinde yapıldığı tespit edilmiştir. Bununla ilgili banka provizyon kodunuz 878314 dir, ve bilgileri ekteki dokumanda da görebilirsiniz. Her rezervasyondan sonra deposito olarak kartınıza konulan provizyon, kiralamanız sonunda Mesafe Ücretiniz otomatik olarak hesaplanıp, ilgili tutar depositonuzdan tahsil edilir ve anında kartınızın provizyonuna geri iade edilir. Bu süreç, sizin 15 Ocak'taki kiralamanızda da aynen bu şekilde sorunsuz gerçekleşmiştir. Depositonun hesabınızda görülmemesi bankanızın kendi prosedürleri ile bir durum olup, bu provizyon kodu ile sorarsanız size daha sağlıklı cevap verecekerline eminiz. İyi günler dileriz. YOYOTeam.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön