07 Şubat 2014

Yoyo Araç Kiralama Benden Neden Kestiğini Bilmediği Parayı İade Etmiyor

Yoyo Araç Kiralama'dan 8 Ocak'ta araç kiraladım. Paranın bir kısmını benim kartımdan bir kısmını üye olduğum başka birisine ait karttan kesmiş. Bana ait olmayan karttan 185 TL anlamsız bir para kesmiş. Aradım yanlışlık olduğunu, neden çekildiğini bilmediklerini, 8 iş günü içinde geri yatıracağını söylediler.

16 gün oldu her aradığımda 8 iş gününden bahsediyorlar bugün sizi arayacağız diyorlar. Benim kartlarımı boşaltsalar demek ki hiçbir şey yapamayacağım. Paranın benden alınmasından da 30 gün geçti ayrıca bunu ben fark etmesem onların fark edeceği yok. Acil paramın iadesini istiyorum. 2 kere araç kiraladım ikisinde de sorun yaşadım.

Birkan 862 Okunma

Cevaplar

  • Birkan 11 Şubat 2014

    İlgili sorun ile sadece çağrı merkezini arıyor olmamız ve onların hiçbir şey yapamaması hatalı bir durum. Ya onların yetkileri arttırılmalı yada onların çözememesi durumunda çözüm sağlayacak bir başka birime yönlendirebilmeli. Yoksa yoyo şikayet sitelerinde kurumsal yapısına darbe yer ve müşteri kaybetmeye devam eder.

  • Yoyo Araç Kiralama Temsilcisi10 Şubat 2014

    Birkan Bey merhaba, Ücret iadeniz yapılmış olup, kredi kartınıza yansıması 2-5 iş günü alacaktır. Sabrınız için teşekkür ederiz. İyi günler YOYOTeam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön