13 Eylül 2013

Yoyo Araç Kiralama Araçta Oluşan Debriyaj Arızası!

11. 09. 2013 tarihinde saat 15:00'da Sarıyer lokasyonundan kiraladığım Tsubasa isimli Honda crz marka araç saat 20:30'da arıza verdi. Araçla normal seyir halindeyken yokuşta durmam icap etti. Bunun üzerine aracı vitese alıp yürütmek istediğimde araç kalkmadı ve geri kaymaya başladı. Bir gariplik olduğunu sezip panele baktığımda ikaz ışığının yandığını gördüğümde aracı stop edip müşteri hizmetlerini aradım.

Çekici yollayacaklarını belirttiler. Bende bunun ardından başka araç talep ettim fakat yollamadılar. Saat 11'de çekici geldi. Kartımdan ise 100 tl ve 50 tllik haksız kesinti yapıldı ve oluşan arıza ücretinin benden tahsil edileceğine dair mail geldi. .

Halil 1.523 Okunma

Cevaplar

  • Halil13 Eylül 2013

    Benim o saatte yolda kalıp işlerimin aksamasının bedelini kim ödüyecek peki. 2 saat boyunca çekici bekledim. Müşteri hizmetlerini arayıp farklı bi araç istediğimi belirttiğimde ise boşta araç yok denildi oysaki sarıyerde ve leventte boş araç olduğunu biliyordum. Bunu ona belirttiğimde ise karşımdaki kişinin çirkin ithamlarına maruz kaldım, benimle resmen laf dalaşına girdi. Ayrıca günlerden çarşamba olmasına rağmen bugün haftasonu boş araç yok dendi. Çalışanlarınızın bu derece bilinçsiz ve terbiyesiz olmasından dolayı zaten firmanın ne derece basit olduğunu anlamış oldum.. Ben yoyoyu düzgün bi firma sandığımdan güvenmiştim fakat merdiven altı diye tabir edilen mahalle arası rent a carlardan hiç bi farkı olmadığnı görmüş oldum. Bu firmaya karşı güvenimi tamamen yitirdim ve benden kaynaklanmayan bir arıza için benden tek bi kuruş bile alamıycağınızı tekrar belirtiyorum. Bunun için yapacağınız her girişiminde karşılığını misli ile vericem.

  • Halil13 Eylül 2013

    ayrıca kartımdan kesilen ücretlerin ne için kesildiğinin bilgisini bir türlü alamıyorum.

  • Yoyo Araç Kiralama Temsilcisi13 Eylül 2013

    Merhaba, Sürüş sırasında yanlış ve/veya kötü kullanımlardan dolayı meydana gelen mekanik hasarlar, her araç kiralama firmasından olduğu gibi, sigorta kapsamı dışında kalmaktadır. Mekanik arızaların oluşma sebebi, YOYO'ya bağlı olmayan ve özel bir hizmet olarak verilen ekspertiz raporları tarafından belirlenmekte, sigorta şirketleri bu raporlara göre poliçelerini oluşturmaktadır. Ekspertiz raporuna bağlı olarak verilen bu kararlar aynı şekilde üyelerimize bildirilmekte ve gerekli işlemler yapılmaktadır. Bilgilerinize. YOYOTeam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön