13 Eylül 2013

Yoyo Araç Kiralama Amatör Çalışma Anlayışı!

Yoyo müşterisi ile nasıl konuşması gerektiğini bile bilmeyen bir amatör şirket. Aldıkları 5 milyon TL yatırım ile bir yerlere gelebilen insanlar. Gözlerini para bürümüş, müşteri şirket ilişkisinden bir haberler. Şimdi araçlara birde saçma sapan jantlar takmışlardı altına yazdığım " Bu ne ya çok kötü olmuş. Bildiğin Ş** gibi olmuş ya" yorumum silinmiş ve Facebook sayfalarında engellenmişim.

Neden? Çünkü bir daha eleştiremeyeyim diye insanlar yazdığımı görüp etkilenmesin diye. Bunun için bir müşteriyi Facebook'ta engelleyen bir şirketten ne beklenebilir? Yazık, eleştiriye açık olmayan bir firma az ilerde arıza verecektir ki arıza vermesi de yakındır. Neyse rakip firma kuruldu görüşeceğiz.

Gokhan 934 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan16 Haziran 2014

    tek kelime tekel olduğunu zanneden berbat bir şirket...

  • Gokhan13 Eylül 2013

    Evet bu nedenle ne bir küfür vardı ne bir argo yorumum silindi ve engellendim değil mi? Eleştiriye açık olduğunuz içindi bu?

  • Yoyo Araç Kiralama Temsilcisi13 Eylül 2013

    Merhaba, Bu şikayeti kötü niyetli bir girişim olarak görmekte, haddini aşan ve karalamaya yönelik bir çaba olduğundan üzülerek cevaplamak zorunda kalmaktayız. Her türlü iletişim kanallarında son derece açık ve demokratik bir ortam sunmaya özen gösteren ve sosyal mecrada çok az sayıda firmanın cesaret edebildiği 'açık duvar' uygulamasını hayata geçiren YOYO, medeni, aklaki, dürüst ve samimi her türlü iletişimi desteklemekte, yoyocuların olumlu veya olumsuz geri bildirimleriyle kendini sürekli geliştirmektedir. Şikayete konu olan sosyal mecra Facebook sayfamızda hali hazırda birçok olumlu öneri görebileceğiniz gibi, gelişmemiz gereken alanları işaret eden birçok olumsuz eleştiri de görülebilir. Müşteri geri bildirimleri ve eleştirileri - yapıcı ve medeni olduğu takdirde - hergün daha da iyi bir hizmet sunabilmek adına en değer verdiğimiz iletişim yöntemidir. Bilgilerinize sunulur. YOYOTeam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön