28 Ağustos
#12510477

Youwin'in Yanıltan Sistemi!

Parayı yatırırsınız. Oyun oynayacağınız zaman size derler yok şu kadar daha yatırın o zaman oynayacaksınız diye. Ben 70 ₺ yatırdım, üstüne 430 ₺ daha yatırın diyorlar Neymiş hesabım o zaman aktif olacakmış. Yatırdığım paramı geri yatırın diyorum 430 ₺ yatırınca geri yatıracaklarmış.


WhatsApp konuşmalarım var elimde. Üstüne engellemişler şikayette bulunacağım değince de. Arkadaşlar ufak da olsa yatırdıysanız ve para hesabınıza geçmiş gözükse bile oyun oynamanıza izin vermiyor sistem.

Abdurrahman Abdurrahman 2.897 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdurrahman29 Ağustos

    Zaten suçu kabul etseydiniz şaşardım. Neymiş size ait değilmiş? Bana mı ait arkadaşım site. Parayı yatırırken yatırttırıyorsunuz, sonra da yok bize ait değil diyorsunuz. Sürekli o zmn adres değiştirmeyin sizde. Bu sizin hatanız bizim değil. Ben gerekli mercilere şikayette bulundum. Artık onlarla çözersiniz.! Sakın ama sakın bu siteden asla ne para yatırın ne de oyun oynayın.!

  • Youwin Temsilcisi29 Ağustos

    Sayın Abdurrahman Bey, Belirtmiş olduğunuz site bize ait değildir. Tarafımıza sitemizin sahte versiyonu yapıldığı konusunda bilgi verildi. Güvenliğiniz için aşağıdaki adımları takip etmeniz şiddetle önerilmektedir: 1. Hesap giriş bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız. 2. Şifrenizi derhal değiştirin ve ek olarak belirli aralıklar ile güncelleyiniz. 3.www.hepsibahis109.com Doğru URL üzerinden giriş yapmakta olduğunuzu kontrol ediniz. Bunu anlamanız için size önerilerimiz şunlardır; - Site adresi yenilendiğinde tarafımızdan size her daim e-posta gönderilir ve onu kontrol edebilirsiniz. - Twitter hesabımızdan güncel adresimizi kontrol edebilirsiniz: https://twitter.com/youwin_ - Sitemizle alakalı bir çok bilgi içeren ek siteyi güncel adresimiz için kontrol edebilirsiniz: https://www.youwingiris18.com/ adresinden güncel adrese de ulaşablirsiniz. 4. Antivirus programınızın çalışır durumda olduğunu kontrol ediniz. 5. Halka açık (internet café gibi ) toplu IP kullanılan yerlerden hesabınıza giriş yapmayınız. Tüm bunlara ek olarak ve en önemli olan kısım; hesabınızı oluşturmuş olduğunuz cihaz/IP nin dışında ,hesabınıza yeni bir cihaz/IP ile girişiniz sırasında SMS uyarısı alacağınız SMS onay uygulamanızı aktif ettirmeyi unutmayınız (Türkcell veya Türk Telekom kullanıyorsanız uyarıyı SMS olarak alma ihtimaliniz olmayabilir ve bu durumda e-postanıza almanız gerekebilir lütfen bu konuda sorun yaşarsanız canlı desteğe bağlanınız) Lütfen bundan sonraki süreçte domain adımızı internette aratırken üst kısımda reklam olarak çıkan domain adını tıklamayınız ve resimdeki örnekte olduğu gibi arama sonucunda çıkan linkten giriniz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları