15 Mayıs
#11979033

Youwin Eskisi Gibi Değil!

Yıllardır Youwin.com'da slot oynuyorum. Eskiden sorun yoktu ancak son zamanlarda özellikle NetEnt oyunlarında oynarken tam kazanmaya başlıyorum birkaç el üst üste güzel kazanç geldikten sonra; Oyun şu anda sunulamamaktadır diye hata ile karşılaşıyorum. Sayfayı yenileyip oynamaya devam ettiğimde 50-60 döndürme üst üste hiç kazanç vermeden para bitene kadar devam ediyor. Bu sorunu canlı yardımdan ilettiğimde ise dalga geçer gibi bizim elimizde olan bir şey değil diyorlar. Yani NetEnt firmasını suçluyorlar. Konuyu NetEnt firması ile de görüşeceğim. Lisanları iptal olana kadar durmayacağım.


Ayrıca çok kaybettiğimi canlı yardım ile ilettim. Kendilerinden bana özel bir bonus vermelerini rica ettim. Tabi efendim iletiyorum konuyu efendim yarın size özel bonus tanımlanacak efendim gibi cevaplar aldım. Ancak bonus falan gelmedi ve tekrar yazdığımda is bir gün önce yatırım yaptığım için zaten bonus yattığını ve bunun bana özel olduğunu söylediler. Yatırım bonusu dedikleri de herkese tanımlanan bonus. Canlı yardımdakiler çok kaba. Site eskisi gibi değil. Ne alırsak kardır diye düşünüyorlar. Yıllardır birçok siteye üyeyim ve çok tecrübeli oyuncuyum. Bunlar paranızı alıp sizinle dalga geçiyorlar. 1 kez daha para yatırıp bu bahsettiklerimi video ile de paylaşıp ispatlayacağım.

Kaan Kaan 2.698 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Youwin Temsilcisi16 Mayıs

    Sayın Kaan Bey , 14 Mayısta yaptığını görüşmede canlı destek çalışanı tarafından bir sonraki gün bedava dönüş alacağınız bildirilmiş ve belirtiğiniz tarzda bir uslüp kullanılmadığı kayıtlı yazışmalarda görülmektedir. Lütfen bundan sonraki şikayetlerinizde canlı destek yazışmaları hakkında yazmadan önce tüm yazışmaların kayıt altında tutulduğunu unutmayınız ve bire bir kalite servisimiz tarafından kontrol edildiği hatırlatmak isteriz. Mart ayında aynı yazışma şeklinizin kayıtlarda olduğunu hatırlatır ve aynı şekilde bonus talep ettiğinizi hatırlatmak isteriz. 15 Mayısta canlı destek ekibi size önerilen özel bonus kampanyanıza istinaden bedava dönüş aldığınız ve kullandığınız bellirtmiş ve ek bir bonus eklenemeyeceğini bildirmiştir. Belirtilen yatırım bonusu tüm kullanıcılara verilmemiş olup mesaj kutunuzda yayınlanan hüküm ve şartlarında başlık olarak '' Bu promosyon sadece 107......8 '' şeklinde hesap numaranız ile sizin hesaba özel verildiği belirtilmiştir. Tarafınız ile yapılan kayıtlı yazışmalarda hiç bir kaba, uygunsuz yazışma olmayıp gerekli görülmesi durumunda tüm yazışmalarınız yayınlanacaktır üst birimlerin kararı ile. Daha ileri yardıma ihtiyaç duymanız halinde, haftanın her günü saat 11.00-23.00 arası Canlı Destek Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılar

Ziyaretçi Yorumları