Toplam çözüm sayısı
..
YouTube ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Nisa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

 • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Youtube.com Music Premium Sorunsalı

2464görüntüleme
Nisa
Nisa 29 Temmuz 2020 13:24

Bundan yaklaşık 7 ay önce eski cep telefonum arızalandı ve başka bir akıllı telefona geçtim. O telefonda YouTube.com Music uygulaması yüklüydü. O gün pek bir sorun yoktu ancak birkaç ay sonra şarkı başlamadan önce veya şarkı bittikten sonra çıkan reklamlar iyice rahatsız edici ve psikolojik olarak kötü etkileyecek (yaralama, öldürme, cinsellik, vb... İçerikli) boyutlara ulaştı. Ayrıca o uygulamayı ilk kez kullandığımdan beridir arka planda müzik dinlenmiyor. Bu yüzden yaklaşık 2 hafta önce Traag (Remixes) (Jozo ve Kraantje Pappie eşliğinde) isimli albümün bir şarkısını dinlerken annem kapak resminden (kapak resmi ekte sansürlü olarak mevcuttur.) rahatsız oldu. 

Benim de +18'lik kapak resminden dolayı (resmi ekranı kapatarak veya ana ekrana dönerek gizleyeyim desen Premium üyelik almadan olmuyor) psikolojim bozuldu, tövbe ettim ve artık hiç o albümden şarkı dinlemiyorum. Albümü kapak resminden dolayı (çıplaklıktan dolayı) şikayet etsem de maalesef albüme herhangi bir işlem yapmadılar ve bana da herhangi bir geri dönüş yapmadılar. Bu yüzden yetkililer tarafından Premium üyeliğin ayrıcalıklarını yeniden gözden geçirilmesini, Premium üyelikteki bazı ayrıcalıkları ücretsiz kullanıcılara verilmesini, albüm kapak resmini ekteki diğer resme benzer bir şekilde yeniden düzenlenmesini veya o albümü sadece 18 yaşından büyüklerin ya da Premium kullanıcılarının dinleyebileceği şekilde ayarlamanızı talep ediyorum.

Ayrıca uygunsuz reklamların da ücretsiz kullanıcılarda yayınlanmamasını ve reklam miktarını azaltmanızı talep ediyorum. Eğer bunların hiçbirini yapmazsanız bizden başka daha pek çok kişi rahatsız olacak ve psikolojisi bozulacak. Para uğruna bizi ve başkalarını rahatsız etme ve psikolojisini bozma hakkınız yok.

Nisa
Nisa29 Ağustos 2020 14:07

1 aya yakın bir süre geçmiş olmasına rağmen bu sorun halen çözülememiştir.

Nisa
Nisa28 Eylül 2020 17:52

Daha önce size Youtube.com Music'teki bir albümün kapak resmindeki kadının poposu için şikayet yazmıştım. Ancak herhangi bir geri dönüş olmadı. Üstüne üstlük reklam sayısını iyice arttırdınız ve artık video başlamadan önce size sürekli küfür eder oldum. Böyle reklam göstermeye ve ekran kapalı müzik çalma özelliğini devre dışı bırakmaya devam etmekten ve benden küfür işitmektense YouTube'u kapatıp gidin daha iyi.

 • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Şikayetvar’ı ziyaret amacınıza dönük tek soruluk anket için 8-10 saniyenizi bize ayırır mısınız?

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 23 Nisan 23:44

YouTube'da. Her aradığımı fazlasıyla bulabiliyorum ancak reklamlar yüzünden. Hiçbir bilgiyi tam edinemedim gibi hiçbir videoyu da eksiksiz izleyemiyorum. Her bilginin bulunduğu platform böylesine reklam izlemeye yönlendirme meli. Artık farklı Platformu ara geçiş yapacağım. Bu yüzden hiç memnun değil...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 01 Şubat 22:31

2 kez üyelik aldım her ikisinde de param çöpe gitti. Ya paramı geri verin ya da 2 aylık üyeliğimi. Üstelik YouTube.com uygulamasından da şikayet dilekçesi yazdım ; ne bir geri dönüş yapıldı ne iade. Tamamen yanıltma. Yani 0539348** kontrolünü sağlayabilirsiniz. Geri dönüş yaparsınız umarım.

profile
 • 0görüntüleme
 • 29 Ekim 2020 12:04

Bir ay içerisinde 4 saat arayla 2 kere ücret kesintisi oldu Papara hesabımdan bunun geri talebini yapacak ya da iletişime geçecek hiçbir numara bulamadım. Gördüğüm kadarıyla bir çok kişi bu problemleri yaşıyor ama geri dönüş yapılmıyor anladıpım kadarıyla. Hayır bu kadar ücretli üyeliğe sahip bir si...

profile
 • 0görüntüleme
 • 01 Eylül 2020 03:28

Kaç aydır üyeyim ve kaç aydır bedava para ödüyorum benim sıkıntım arka planda müzik dinleyemiyorum ve acil hızlı dönüş bekliyorum. Nereden kime ulaşacağımız bellide değil bir yetkilinin ya da yardımcı olacak birinin geri dönüş yapmasını bekliyorum. Bakalım geri dönüşte çekilen para gibi hızlı olacak...