YouGov ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

YouGov Anketleri Tamamladım Ödülü Alamadım

137
Ceren
Ceren 02 Mart 16:24

YouGov'dan gelen anketleri tamamlıyorum. Şu an 30 TL olan ödülümü alamıyorum. Doldurulması gereken şeyleri doldurdum fakat paramı çekemedim. Madem bu ödül verilmeyecekse neden hedef olarak koyuyorsunuz. Bu anketlere zaman ayırıyoruz. İşinizi düzgün yapmayacaksanız kapatın.

Benzer Şikayetler

profile
5.629
07 Haziran 2022

Yougov Anket Göndermeyi Kesti

Yougov adlı anket firması bana anket göndermeyi kesti. Para çekme sınırı olan 1500 puana yaklaşınca bir daha anket göndermediler. Yurt dışı kökenli bir firma olması nedeniyle güvenmiştim. Demek ki bu ülkede iş yapan yabancı da olsa sapıyor. Anket sorularını o kadar da samimi yanıtlamıştım.

profile
366
1 hafta önce

Yougov Anket Ücretleri Ne Zaman Hesaba Geçecek

Yougov anket uygulamasından biriken puanlarımı para çevirmek için gerekli işlemleri yaptım. 3 iş günü içerisinde hesabımda olacağı bildirildi. Bugün 3 iş günü doldu, hesabımda herhangi bir hareket yok. Açıkçası, boşa mı zaman harcadım diye düşünmek istemiyorum. Hesabıma ne zaman aktarılacak?

profile
1.778
21 Nisan
profile
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“30 TL param banka hesabıma havale edildi teşekkür ederim.”

Yougov 30 TL Paramı Yatırmadı

Yougov anket şirketinden şikayetçiyim. Çünkü, 13.04.2023 tarihindeki 30 TL paramı hala İş Bankası kızıltoprak şubesindeki IBAN numarama yatırmamıştır....

profile
1.802
17 Nisan
profile
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Yougov anket paramı ödedi Allah c. C ü kendilerinden razıolsun inşallah.”

Yougov 90 TL Yatırılmaması

Yougov anket şirketinden şikayetçiyim. Çünkü, 13.04.2023 tarihinde iki anketten 90 TL para kazandım ancak bu param hala İş Bankası kızıltoprak şubesi ...

profile
111
14 Nisan

Yougov Anket Ücreti Ödenmiyor

Yougov anket sitesinde katılmış olduğum anketleri tamamladım. 30 TL para çekim talebinde bulundum ama bir türlü olmuyor. O kadar zaman harcadık, madem böyle uğraşacağız baştan bilelim ki o kadar vakit harcamayalım. Sürekli bir aksilik oluyor. Bilgilerimi kabul etmiyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .