Yöntem Patent'in İş Sorumsuzluğu Patentimi Yaktı

Selim T. |

Yöntem patent aracığılıyla Türk Patent enstitüsüne buluş başvurusu yaptım, buluşum patent olarak değerlendirildi ve rutin araştırma başladı. Vekalet sözleşmemize göre harç ödemesi vb. işlemleri vekilim yapacak, vekaleti aldı ama harcı ödemedi. Türk Patent enstitüsü de yıllık harç ödenmediği için patentimi halka mal etti. Fatura bedelini istedim yöntem patent işçilik vs giderleri kestikten sonra 1770 liranın bir bölümünü vermeyi kabul etti, ben tamamını istedim ama ödemeyi yapmıyor. Hem patentimi yaktı hem verdiğim parayı geri vermiyor. Mağdurum şikayetçiyim.

Etiketler :

Ücret / Senet İade

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim T.
  20 Kasım
  02:20

  Şirketin kişiyi mağdur ettiği ortada, sıradan bir cevap olmasına rağmen bu cevabını nasıl beğenilir buluyorsunuz anlamadım?

 • Selim T.
  03 Kasım
  13:27

  Ücret iadesi yapılmadı, patentimi yakma karşılığında bir tazminat ödenmedi. Yöntem patent sanki bir banka gibi cevap vermiş, komik. İyi de banka müşterisinin ne parasına el koyuyor ne de patenti üzerindeki yasal hakkı öldürüp patentin geçersiz sayılmasına sebep oluyor. Şunu belirteyim, şikayeti okuyan kişi sayısı 390, bu tüketiciler vereceğim cevabı bekliyorlar. Cevabım ise bu; yöntem patent müşterisini mağdur ediyor, uzak durun.

 • 03 Kasım
  11:29

  Sayın Selim T.’nin iletmiş olduğu bildirim, firmamız tarafından değerlendirmeye alınmış, değerli müşterimize konu ile ilgili geri dönüş ve gerekli açıklama yapılmıştır.

  Sayın Müşterimiz, firmamız ile ilgili şikayetlerinizi, www.yontempatent.com internet sitemizde yer alan online mesaj formu veya 0212 441 00 00 numaralı telefonumuzdan bize iletebilirsiniz.