Toplam çözüm sayısı
..
Yönder Okulları Bursa ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Saygısız Ve Sorunlu Personel

3951görüntüleme
Nurşen
Nurşen 30 Ekim 2020 01:34

8 yaşındaki kızım İskenderun Arsuz Yönder okullarında Danışmada duran a*** d*** isimli şahıs tarafından sürekli sözlü ve fiziksel olarak istismara uğramıştır. İngilizce dersinde öğretmeni fotokopi çektirmesi için danışmada ki a****d*** yanına göndermiş ve kızımda kendisinden çok korktuğu için kağıtlara danışmaya bırakıp sınıfına gitmiştir aslı isimli şahıs da bağırarak kızımın sınıfına girerek kızımı sürükleyerek ( sen bana nasıl selam vermezsin sen benimle nasıl konuşmazsın diyerek sınıf öğretmeniyle birlikte kızımın kollarına omuzlarına vurarak sınıftan çıkartarak başka bir odaya götürüp sen bana selam vermek zorundasın deyip kızımı darp etmiştir.

Okulda ki ders saati bitinceye kadar ve çocuğun o kadar çok korkmuş ki saatlerce annemi arayın diye yalvarış ağlamış kimse bana haber vermemiştir. Ben okul çıkışı kızımı almaya giderken rehber öğretmeni beni görüyor. Kendisi de arabasında evine gitmekteyken beni zorla arayarak başlı dokumacının kızıma yaptıklarını anlatmıştır ama kendisinin kızımı sakinleştirmeye çalıştığını söylemiştir. Bu olaydan sonra okulun kurucu ortaklarından olduğunu belirten hala kendisinin adını bilmediğim avukat olarak nitelendiren şahıs özür dileyeceğine a***hanım ne yaptıysa haklıdır yaptığı her şeyin arkasındayım demiştir.

Şu an da gönüllü olarak aslı dokumacının gönüllü olarak avukatlığını yapmaktadır. A**** d**** benim yüzüme karşı da hakaretler de bulunmuştur hatta kızımı okula götürdüğüm her sabah benim yanımda zorla bana selam vereceksin vermek zorundasın demiştir. Vermediği zamanda benim yanımda kızıma r*** h***mi bu iyi mi bu senin kızın m*** ki bana selam vermiyor demiştir.

Okulun yöneticileri dahil öğretmenleri de bu şahıstan Yana olup bana ve kızıma iftiralar atmışlardır bu şahıs hakkında milli eğitimde ve adli makamlarda şikayetleri bulunmaktadır. Asla ve asla bir daha Yönder okullarına kızımı göndermem bu olaydan sonra kızımda saç kıran hastalığı gelişti saçları tutam tutam döküldü Cildiye de tedavi gördü ve panik atakları başladı. Korkudan altına işlemeye kendi kendine konuşmaya yalnız tuvalete gidememe ve yalnız uyumamaya başladı.

Psikiyatri tedavisi almaya başladı İskenderun psikiyatri kliniği hepsini ispatlarım elimde belge ve delillerim var. Sonra bu şahıs benim ve çocuğum için hayal görüyorlar yalan söylüyorlar. Ben üstün dökmene ulaşmayı çok istedim ulaşamadım herkesin bilgilerine arz ederim.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile