sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Yön Hukuk Bürosu'nun Tehdit Etmesi!

Tarık Tarık26 Mayıs 2019 09:49

Bu Yön Hukuk Mudur nedir, 2000 en fazla 5000 borcum yüzünden sürekli tehdit tahrik mesajları gönderiyor. Güvenlik kollarıyla hapis tanzik bilmem ne. Ya siz kimi tehdit ediyorsunuz? Bankalardan aldığınız çöp dosyalarla milleti tehdit etme cesaretini nereden buluyorsunuz? Bu mesajları gönderdiniz diye ödemiyorum arkadaş. Ne yapacaksınız ateş olsanız kıl kadar yer yakamazsınız. Bu duruma bakanlıkların el koyması lazım bu nedir ya önüne gelen ofis açsın milleti tehdit etsin. Ben sizi tanımıyorum, size borcum yok. Mesaj filan göndermeyin. 1 kuruş bile ödemeyeceğim, git kolluk kuvveti çağır hatta tank tüfek yolla.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tarık 14 Haziran 2019 11:32

Sizinle konuşacak bir şeyim yok. Ben sizden borç para aldım mı? Yok sizi tanımam etmem. Gece gündüz mesaj gönderseniz bile 1 TL bile ödemeyeceğim çünkü size borcum yok. Borcum kime ise o gelsin karşıma

Yön Hukuk Bürosu Logo Yön Hukuk Bürosu 14 Haziran 2019 10:26

Merhaba, Bildiriminiz üzerine yardımcı olunması ve bilgilendirme yapılması amacı ile belirtmiş olduğunuz telefon numaraları üzerinden irtibat kurulmaya çalışılmış fakat ulaşım sağlanamamıştır. [email protected] veya 90 (212) 231 35 05 irtibat numaramızdan bize ulaşmanız halinde ilgili birimlerimiz konu ile ilgili yardımcı olacaktır. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular