Yön Hukuk Bürosu ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yön Hukuk Bürosu Kaba Tavır!

16.903görüntüleme
Tuba
Tuba 19 Mart 2019 16:21

Yön Hukuk Bürosu'ndan eşimin borcuyla ilgili görüştüğümde karsı tarafa bize tebligat gelmediğini söyledim. Israrla şubat ayında geldiğini söyledi bu benim sorunum değil diyor. Ama bize borçla ilgili herhangi bir tebligat gelmedi ve sesini yükselterek ve karşı tarafı rencide ederek konuşuyorlar. Hiç uzlaşmaya gitmeden çok saygısızca konuşuyorlar.

Yön Hukuk Bürosu Logo
Yön Hukuk Bürosu21 Mart 2019 17:12

Merhaba, Bildiriminiz tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Bundan sonra tarafımızla paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] internet sitemizde yer alan “iletişim” linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Yön Hukuk Bürosu Logo
Yön Hukuk Bürosu21 Mart 2019 18:07

Merhaba, Bildiriminiz üzerine yardımcı olunması ve bilgilendirme yapılması amacı ile belirtmiş olduğunuz telefon numaraları üzerinden irtibat kurulmaya çalışılmış fakat ulaşım sağlanamamıştır. [email protected] veya 90 (212) 231 35 05 irtibat numaramızdan bize ulaşmanız halinde ilgili birimlerimiz konu ile ilgili yardımcı olacaktır.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon