Toplam çözüm sayısı
..
Yön Hukuk Bürosu ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Yön Hukuk Bürosu Hak, Hukuk Nerede?

405866görüntüleme
Enes
Enes 24 Haziran 2019 15:44

Tarafıma defalarca çağrı ve SMS ile bilgilendirme yapıldı doğru kişiyim fakat borç yok ortada benim kimseye borcum yok hayatımda değil kredi, taksit bile yaptırmadım ona rağmen bir şeyler saçmalıyorlar. 300 500 TL bir para için çevremden insanları arıyorlar rahatsız ediyorlar. İlk seferde olmak üzere birkaç kez belirttim net bir şekilde eğer bir borcum varsa mail adresim E***@gmail.com eğer bana borcum olduğunu kanıtlarlarsa ben söz veriyorum 1000 TL göndereceğim onlara onun dışında benden 1 kuruş beklemesinler.

Bu verdikleri rahatsızlık devam ederse, ona göre hareket edeceğim bende her şeyi arşivliyorum. Sizden ricam tekrardan rica ediyorum eğer borcum var ise benim adıma gözüken bir tutar var ise mail adresimden bana gönderin aynı gün göndereceğim size.

Yön Hukuk Bürosu Logo
Yön Hukuk Bürosu25 Temmuz 2019 09:52

Merhaba, Bildiriminiz tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Bundan sonra tarafımızla paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] internet sitemizde yer alan “iletişim” linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Ziyaretçi
Ziyaretçi25 Kasım 2019 09:02
 

Adliyeye gidin

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile