Yön Hukuk Bürosu Hak, Hukuk Nerede?

Enes Enes24 Haziran 2019 15:44

Tarafıma defalarca çağrı ve SMS ile bilgilendirme yapıldı doğru kişiyim fakat borç yok ortada benim kimseye borcum yok hayatımda değil kredi, taksit bile yaptırmadım ona rağmen bir şeyler saçmalıyorlar. 300 500 TL bir para için çevremden insanları arıyorlar rahatsız ediyorlar. İlk seferde olmak üzere birkaç kez belirttim net bir şekilde eğer bir borcum varsa mail adresim E***@gmail.com eğer bana borcum olduğunu kanıtlarlarsa ben söz veriyorum 1000 TL göndereceğim onlara onun dışında benden 1 kuruş beklemesinler.

Bu verdikleri rahatsızlık devam ederse, ona göre hareket edeceğim bende her şeyi arşivliyorum. Sizden ricam tekrardan rica ediyorum eğer borcum var ise benim adıma gözüken bir tutar var ise mail adresimden bana gönderin aynı gün göndereceğim size.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Yön Hukuk Bürosu Logo Yön Hukuk Bürosu 25 Temmuz 2019 09:52

Merhaba, Bildiriminiz tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Bundan sonra tarafımızla paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için [email protected] internet sitemizde yer alan “iletişim” linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 25 Kasım 2019 09:02  

    Adliyeye gidin

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular