28 Ağustos 2013 #1978238

Yön AVM Yanlış Eşya Getirdi!

Evimin eşyalarını Yön AVM 'den aldım. Sürekli problem yaşadım. Eşyalarım yanlış teslim edildi, gecikme oldu. Eşyalarım yanlış gelmesine rağmen, evime indirildi ve doğruları teslim edilene kadar kullanabileceğim söylendi. Problem olmayacağı , fakat kullanırken dikkat etmem gerektiği söylendi.
Bende bir köpeğimin olduğunu mobilyaların bende kalmasını kabul etmediğimi söyledim.


Yön AVM çınar mağaza müdürü bana kendilerini affettirmek için böyle bir ayrıcalık tanındığını söyledi. Şu an telefonlarımı açmıyorlar ve kime sıkıntımı anlattıysam yardımcı olmuyor. Lütfen bana yardımcı olun.İstemediğim mobilyalarla yaşamak istemiyorum.

Gözde 397 Okunma

Cevaplar

  • Gözde28 Ağustos 2013

    merhabalar evimin eşyalarının neredeyse tamamını şubenizden aldım. ertelemeli olarak , sürekli eşyalarım gecikmeli ve yanlış marka olarak gönderildi. bu hataların üzerine , ürünleri teslim almayacağımı söyledi..3 hafta sonra bütün mobilyalar geldi fakat çamaşır makinası istediğim modelde değildi. oturma grupları da yanlış renkte gönderilmişti.mağaza müdürü iskender bey'i arayıp , mobilyaların yanlış geldiğini söyledim. bana bu eşyaları kullanmamı doğruları merkezden gelince değişim yapacağını söyledi. kabul etmedim , çünkü eşyaların zarar göreceğini biliyordum. bana sorun olmayacağını hatalarını düzeltmek için mobilyaların kalmasına izin verildiğini söyledi. daha sonra değişim yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön