07 Ekim 2013

Yön AVM Personeli Kaba Davranıyor!

Yön AVM'den yapmış olduğu taksitli alışverişimi düzenli olarak ödemekteyim ancak mağazaya gittiğimde herhangi bir borcumun olmadığını belirtiyor ama nedense Ivr beni arayarak borcumun olduğunu iddaa ediyor sürekli. Bu kısır döngü giderken en sonunda farklı şubeye gittim. Bana 30 liralık bir borç çıkardı.


Herneyse tamam dedim, diğerleri neden görmüyor vs ödemeyi alan kız ise bir hayli asabi, laubali ve kabaca konuşuyor. Sürekli bir emir verme arzusu var olmamasına rağmen üstün görme çabası kendisini daha neler neler. Ben böyle bir duruma türünde ilk kez karşılaşıyorum. İnsanlar müşteriyi memnun etmek için uğraşırken Yön AVM'nin sadece yanıltmaya çalıştığını düşünmekteyim.

Züleyha 869 Okunma

Cevaplar

  • Züleyha12 Ekim 2014

    Ben tekrar o mağazaya gittiğimde personellerin özellikle kasadaki daha kötü olduğunu gördüm. Çünkü resmen telefonu açan bir personel nasıl o hatayı yaptın müdür seni mahfedicek tarzında bağırıyordu ve ben orda müşteriydim onunda umurunda değildim. Personellerini kesinlikle eğitmemişler. Gerçekten marka personelleri yüzünde çok basit görünüyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön