17 Mart 2014

Yön AVM Beni Avukata Vermiş.

Yön AVM' den ev tekstili almıştım. Aradan zaman geçti rahatsızlığım dolayısıyla sağlık derdime düştüm. Babamın ameliyatı girdi devreye. Beni avukata verdiler. Adının E*** olduğunu söyleyen Yön AVM'nin avukat bürosundan arayan bayan bana sürekli olarak hakaret ve küfürler etti. Kayıtlarda da bu var.

"Ödemeyeceksen niçin alıyorsun, size ofisten kimse yardımcı olmayacak, parayı hemen bugün bul ve öde...vb. " gibi ağza alınmayacak hakaretlerine maruz kaldım. Yön AVM'ye böyle bir elemanı çalıştırdıkları için kınıyorum.

Lütfiye 1.375 Okunma

Cevaplar

  • Lütfiye24 Mart 2014

    Emel isimli dosya sorumlusu kendini avukat olarak tanıtıp müşterilere hakaret ve küfürler ediyor.Ve halen o şahıs orada çalıştırılıyor. İnsanlar hakaret ve küfür duymak için para ödemiyorlar.

  • Lütfiye24 Mart 2014

    Kartal yön avm nin dosya takipçisi olan Emel isimli dosya sorumlusu kendisini ben avukatım diyerek tanıtarak sürekli olarak müşterilere hakaret ediyor. Ağıza alınmayacak küfürlerde bulunuyor. Şirketin değişik hatlarından değişik isimlerde arayarak müşterileri arayarak hakaret ediyor. 30 yaşında olduğunu söyleyip tecrübelerim çoktur diyerek 50 sine merdiven dayamış insanlara saygısızca iletişimde bulunup hakaret ve küfürler ediyor. Bu insanı yön avm de çalıştırdığınızdan dolayı yön avm sahiplerini kınıyorum. Yazıklar olsun. Böyle bir kişiyi burada çalıştırıyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön