14 Eylül 2015

Yolcuların Can Güvenliği Metro Turizm İle Tehlikede!

Dört saat geçtiği halde mola verilmedi. Tepki üzerine lavaboları kullanılmayacak pis olan benzinlikte duruldu. Müşteri hizmetlerine ulaşmak uzun sürse de ulaşıldığında kaptanla irtibata geçilmiş sözde mola yerinde değişim söz konusu olmuş, 1 saat sonra mola verilecek denildi.

Yarım saat sonra kaza yaptık ve otobüstekilere iyi misiniz bir problem var mı diye bile sorulmadı! Üstüne üstelik 100 metre ilerde ki tesise gitmek isteyenler gidebilir denildi. Polis gelecek rapor tutulacak sabahı bulur denildi! Otobanın ortasında insanların can güvenliği düşünülmüyor ve Didim'e kadar mola vermeden kapı yarım açık soğuk ala ala gidildi. Şikayet için plaka aldığımızda şoförün azarlaması da yanında cabası!

Seren 164 Okunma

Cevaplar

  • Metro Turizm Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın YETKILI, Yolcumuzun bildirimine istinaden mail yoluyla geri dönüş yapıldı. Saygılarımızla,

  • Seren 14 Eylül 2015

    Gidiş-dönüş aldığım için yine metroya binmek zorunda kaldım. 10,30 da kalkan otobüs de camlarda titreme ses gelmesi ufak çukurda arabanın sarsılması tüm yolcuların şikayetinden söke de durduruldu insanlar otobüse binmeyeceğini söyledikleri için lastiklerin yenilenmesi fakat sorunun yine devam etmesi üzerine çağrı merkezine ulaşılamadı ve trafik polisinin durdurması üzerine Aydın otogara geçilsin yeni araba temin edilecek dediler sadece amaç trafikten kurtulmakmış oradan geri hareket ettiler mecburi yine gecikmeli ve zoraki mola verimi oldu 2 saat açığı kapatmak için hızlı gelindi (50 dk) 284 şahsi araçları hep sıkıntılı. Metro Turizm şahsa ait araç denetimini yapmıyor insanlar rezil oluyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön